Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a nagyobb...

Szerintetek ki a nagyobb koponya? Colombo, Derrick, Poirot, Maigret, Miss Marple, Monk, Sherlock Holmes, Magnum, MacGyver, Michael Knight

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Colombo és Poirot között hezitálok.
2016. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem és anyukámnak Columbo a kedvencünk, de már néztem Poirot-t is, ő is tetszett:)
2016. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Sherlock Holmes

2. Monk

3. Poirot

4. Colombo

5. Miss Marple

...

A többiről nem tudok véleményt mondani. Ismerem őket, de annyira nem.


De a legszórakoztatóbb a Colombo, még a modern Sherlock Holmes sorozatot is megelőzi. Nem mai sorozat, de annyira piszok szórakoztató, hogy az összes részét végignézném legszívesebben. Lehet utánuk is nézek most.

2016. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Frank Drebin nálam a csúcs!
2016. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Monk, Columbo, Holmes és Poirot igazi nagyágyúk. Ők tényleg nyomoznak, általában mindenféle segédeszköz nélkül, csakis az elméjük segítségével.

Derrick csak egy átlagos zsaru, átlagos ügyekkel, Maigret-t nem ismerem, Miss Marple idegesítő, MacGyver és M. Knight pedig röhejesek.

Magnumot bírom, és narrálásban ő a legjobb. :D

2016. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

1. Miss Marple

2.Columbo

3. Murdoch nyomozó

4.poirot

5. Sherlock

6. Monk


A többieket nem ismerem.

2016. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Szerintem Miss Marple a legjobb mert úgy nyomoz, hogy senki se jöjjön rá, hogy őt most pont kikérdezik. Szerintem ő a legjobb.
2016. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sherlock Holmes is ugyanígy megállapít mindenkiről mindent, hogy rájönnének arra másik. még csak beszélnie sem kell az illetővel. Vagy Colombo, akit teljesen ügyetlennek hisznek nyomozása során.
2016. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Murdoch nyomozó (bocs :) ), Columbo és Monk a legjobbak, azért, amit mások is mondtak, mert tényleg az elméjükkel nyomoznak. De a Monk túl van írva (direkt nem azt írtam, hogy játszva, mert a színész jól alakít), mert nekem is OCD-m van, és baromságok ezek, hogy ránéz egy ember fülére, és felismeri, van, ami viszont hitelesen van ábrázolva (pl. azokat a dolgokat nem egyenesíti ki, amiket Trudy hagyott ferdén). Miss Marple akkor jó, amikor az egyik színésznő játssza, nem jut eszembe a neve,a többivel nem jó.
2016. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1.Sherlock Holmes

2.Columbo

3.Poirot

4.Monk

5.Miss Marple

A többiek teljesen más kategória.

2017. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!