Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok jó autós filmeket?

Mondanátok jó autós filmeket?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelnek ami a "csilivili" agyontuningolt verdák van a középpontjában. Vannak ilyen filmek?

2016. aug. 31. 11:10
 1/7 Girgoy ***** válasza:

Knight Rider vagy Verdák. :)


Mondjuk, nem tudom, mennyire kellenek a kocsik a sztori rovására (mert azért a legtöbben a sztori is központban van). De a "Halálos iramban" több részben kijött már, és valszeg kielégíti óhajaid.


Vagy kereshetsz valami dokumentumfilmet kocsikról, ha nem klasszikus film kell.


De azért írok még 2 ellenpéldát is:

- a Tolvajtempóban is vannak kocsik, de szerintem tök szar film.

- A Drive-ban is van autó, de az egy művészfilm, nem a kocsi van központban. Ha viszont akarsz egy kemény filmet látni érdekes egyedi karakterekkel és történettel, ahol a kocsi csak egy szimbólum/eszköz a többi között, akkor megnézheted.

2016. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Girgoy ***** válasza:
Meg amúgy a "Pimp my Ride" sorozat is "tunningolással" foglalkozik. De biztos adnak még többen is tippeket.
2016. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Versenyre született


[link]


Need for Speed


[link]

2016. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A halálos iramban megnézem. :) Idáig tetszik. A Pimp My Ride-ot is megnézem, ha befejeztem a Halálos irambant. :)
2016. aug. 31. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Speed Racer - Totál turbó

Padlógáz 1,2

2016. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
halálos iramban
2016. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) A padlógázt már láttam. :)
2016. szept. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!