Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézzem a Pretty Little Liars-t...

Nézzem a Pretty Little Liars-t az elejétől vagy az 5. Évadtól?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el nézni de még mindig csak az 1.évadnál járok.És olvastam hogy a tv ben lesz az 5. Évad.Nagyon csábít a gondolat hogy belenézzek.Mikor kezdődik pontosan?Az a baj hogy addig nem érem utol mire kezdődik.Vagy vannak fontosabb részek?-hogy ne nézzek meg minden részt-Van itt olyan aki kihagyott mondjuk egy teljes évadot?

2016. aug. 31. 19:56
 1/7 anonim válasza:
Szerintem az ilyen sorozatoknál egy rész kihagyás is számít, nagyon sok minden történik, az 5. évadot pedig később is megnézheted. (Vagy nagyon húzz bele :D )
2016. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy gondoltam...most hétvégén meg megpróbálok minimum 1 évadot megnézni + ma is két részt
2016. szept. 1. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az egész sorozat az első pár részre épül, szóval semmiképpen se hagyd ki! Szerintem simán megéri megnézni, én most kezdtem újra, és még így is nagyon jó. :) Viszont azt semmiképpen sem javasolnám, hogy kezdd el nagyon gyorsan nézni, hiszen a sorozatnak most volt a 7. évad 10. része(nyári finálé), és utána meg csak áprilisban folytatódik...szóval szerintem inkább nézd lassan(bár tudom, hogy ez a PLL esetében lehetetlen). :)

+1 tipp: NE olvass utána, hogy ki A, mert akkor már nem lesz annyira élvezetes, mintha fogalmad sincs róla...

Jó sorozatozást! :)

2016. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszi a tanácsokat.:) Hát igen tegnap is megnéztem egymás után négy részt mert annyira kíváncsi voltam..Meg ma is fizika órán pont megtudtam nézni egy részt.:D Sajnos megnéztem itt pár ehez kapcsolódó kérdést is és valahol azt írták hogy Alison vissza fog térni.Nem kellett volna utána néznem.Meg még pár dolgot megtudtam.Mostmár nem olvasok semmit erről a neten.:D
2016. szept. 2. 15:43
 5/7 anonim válasza:
Szia! szerintem semmiképp ne hagyj ki egy részt se mert nem fogod érteni hogy miről van szó.
2016. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már a második évadnál járok.:D
2016. szept. 3. 21:04
 7/7 A kérdező kommentje:
De furcsa....most meg már az 5. évad 2 részénél járok. :)
2016. okt. 2. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!