Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Már kb 5-6 éve néztem egy horror filmet és elfelejtettem a nevét...

ezekre emlékszek belőle:

Valami busz féleségen játszódik és van egy gonosz lény ami nagyon sok (1000-2000 vagy nemtom hány) évente lejön a Földre és kinyír néhány embert, a buszon van egy olyan jelenet is amikor egy csaj behallucinálja hogy egy kukoricásban van és valakitől kérdez valamit (nem emlékszek mit) de azt mondja az a személy hogy ez a szörny az emberek húsával táplálkozik és csak 1000-2000 (még mindig nem tudom mennyi) évente lejön a Földre enni.

Remélem ebből ki tudjátok találni, mert már meg szeretném nézni ezt a filmet viszont nem találom!



2016. szept. 4. 19:01
 1/5 anonim válasza:
Circle ?
2016. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a film hogy lenne már az? Ebben busz sincs, csak valamilyen kör és egy csomó ember akiknek furcsa rejtvény megoldásával ki kell jutniuk...
2016. szept. 4. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki bújt, aki nem 2.: A második este (Jeepers Creepers II - The Second Night, 2003)
2016. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is az Aki bújt, aki nem 2 jut eszembe!


"23 évente 23 napig ennie kell"

2016. szept. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez az! Köszi! :)

És bocsi hogy nagyon zavarosan írtam le!

2016. szept. 5. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!