Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra várható a Pretty...

Mikorra várható a Pretty Little Liars 5. évada magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Kerestem már a neten de nem találtam róla sehol infót. 😧

2016. okt. 2. 21:03
1 2
 1/13 anonim válasza:

Talán ezen az oldalon megtalálod a választ.


[link]

2016. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ott sem találtam rá választ.
2016. okt. 22. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Arra szerintem hiába vársz, nagyon le vannak maradva. Én sem találtam semmit róla, szóval amikor sorrakerül nálam a sorozat, az 5. évadtól felirattal fogom nézni. A legtöbb sorozat ilyen lesz egy idő után . Ahogy néztem, a Grimm is leragadt 4 évadnyi szinkronnál, pedig annak is a befejező szezonja lesz majd nemsokára.
2016. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen én is megnéztem pár részt felirattal de nekem úgy nagyon nem működik..mert csak olvasom , olvasom de nem marad meg szinte semmi meg amúgysem látom mi történik csak a szövegre tudok figyelni.Csak gondoltam már itt lenne az ideje le szinkronizálni mert már 2 éve le van forgatva.:/
2016. okt. 27. 21:03
 5/13 anonim válasza:
A tv-ben még csak a 3.évad 6.részt adják , minden szombaton az rtl-en. Szerintem még a tv-ben nem érik el az 5. évadot magyar szinkronnal ,addig a neten sem lesz fent. Ez igy szokott lenni, mert régebben nekem is várnom kellet még a 2. évadot néztem , de akkor az rtl2 is ment és igy gyorsabb volt a folyamat.
2016. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A tvben már leadták a 4. évadot is utána kezdték el megint a 3.-kat leadni.Az rtl2-őn
2016. okt. 30. 08:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is már nyár közepe óta várom az rtl2n az 5.évadot, de ahogy most megnéztem, a műsorlistán sincs már rajta:(( lement a 3.évad a 4.után és olyan, mintha már nem jönne többet:(( és a feliratosat macerás nézni, tvre átrakni bonyolult, szóval igazán kezdhetnék már az 5.évadot magyarul:/
2016. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

12:12-es hozzászóló vagyok..


Tudom ,hogy leadták a 4. évadot.. Azért adták ki magyar szinkronnal ,logika..

Utána viszont megszünt a rt2-n,és mivel az rtl-en még csak a 3. évad megy megkell várni még eléri az 5.évadot mivel más tv adáson nem adják a sorozatot..

2016. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Értem, remélem úgy lesz akkor.:D Csak azt hittem férre írtad hogy az rtl-en megy és rtl2-őt akartál írni mert nem tudtam hogy a sima rtl-en is megy a sorozat.Köszi az infót.:)
2016. nov. 2. 21:22
 10/13 anonim válasza:
Nincsmit :)) az rtl-en hajnal4-kor megy, azért nemtudtam sokáig én sem .. :)
2016. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!