Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki érti a Columbo Hattyúda...

Valaki érti a Columbo Hattyúdal c rész végét?

Figyelt kérdés

Columbo az erdőben már várja a gyilkost ,még mondja is hogy nem követte hanem ő már előbb ott volt és megvárta.


De ennek semmi értelme mert annyival zárja le a filmet hogy "onnan tudta hogy ott lesz" hogy látta a gyilkos kezében a kölcsönzött autó kulcsát "márpedig a kulcsot csak akkor nem adjuk le ha még visszatérünk a kocsinkkal" vagyis az a lényeg hogy még használni fogja a kocsit a gyilkos.

Na de ebből hogy a bánatba fejtette meg columbó hogy a semmi közepén az erdő mélyén hol volt elrejtve az ejtőernyő egy fakéregben?


(az időpontot kiszámolta a repülő+autózás+megérkezés ez tiszta sor de honnan tudta a helyét?)



2016. okt. 6. 20:05
 1/4 Liki István ***** válasza:
100%

Elég régen láttam,úgyhogy lehet rosszul emlékszem.

A repülőtéren várja Johnny Casht,mivel azt hiszem,azt hazudta,egy hónapra utazik el.Ebből tudta Columbo,a kölcsönzött kocsi miatt,hogy ő a gyilkos.Mivel a kocsit nem egy hónapra kölcsönözte.A repülőtérről követte,és nem ott volt a helyszínen.Ha nem így van,akkor bocsánat.

2016. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez másik rész szerintem nézd meg legalábbis a végét ,itt az erdőben van és már várja a gyilkost . Totálisan nem értem hogy jutott oda.


[link]


Annyi hogy most már regisztrálni kell ingyen a nézéshez de csak pár pillanat.

2016. okt. 7. 22:36
 3/4 anonim válasza:
100%
Én úgy értelmeztem,hogy mivel a kölcsönzői autó kulcsát nem adta le a tettes a reptéren,ezért Columbo rájött hogy még aznap visszarepül megkeresni az ejtőernyőt. Ez így is volt. A lezuhant repülő környékén egy magas sziklán várt,ahonnan az egész környék belátható, és amikor éjjel egy autó közeledett, tudta hogy ő lesz az. Megvárta míg megkeresi az elrejtett ejtőernyőt és aztán elkapta a tettest.
2016. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez így lehetett csak valamiért nem volt nyilvánvaló nekem.
2016. okt. 9. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!