Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kit ver agyon...

Szerintetek kit ver agyon szögesdrótos baseball ütővel Negan a The Walking Dead 7. évadban?

Figyelt kérdés
Tippeket várok. Holnap egyébként kiderül :D Remélem nem Glenn lesz az. Inkább Abraham,Jugin vagy Sasha legyen az :) Ha megtörténne az az eset,hogy Rick-et ölni meg attól befejezném a sorozatot itt :D

2016. okt. 23. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kínait.
2016. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Remélem Glenn lesz az, már rég meg kellet volna halnia. Ha nem valami fő szereplő hal meg (Glenn, Mishone, Maggie, Daryl), akkor teljesen komolytalanná válik a sorozat.

Rick és Carl nem fog meghalni, bár ez nem tudom hogy lehetett egy percig is kérdés bárkinek, miután a végén Negan mondja h "... vágjátok ki a gyerek másik szemét és etessétek meg az apjával..."

2016. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Glennt sajnálnám inkább Magie vagy a raszta hajú csaj legyen !
2016. okt. 23. 18:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem százszázalékos infóbol de úgy tudom hogy Abraham hal meg.
2016. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én azt mondom ,hogy mindenki Glenn-re számít ,de megcsavarják kicsit a sztorit és nem most fog meghalni. Inkább évad végén is ráér még vagy a következő évadban őt kinyírni !
2016. okt. 23. 19:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem végtelenül elszomorított...bár tudtam,hogy ez lesz végül.
2016. okt. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Áh nézi a fas'zom ezt a sza'rt már teljesen átment ilyen pszichopata baromságba az egész sorozat... Régen sokkal jobb volt amikor még a zombik jelentették a fő problémát nem az ilyen Negan féle kattant barmok :(

(4-es voltam)

2016. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ketten halnak meg. Abraham, én Glenn.
2016. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hetes igazad van amúgy ebben 100%-ban ! Tényleg az ilyen elmebeteg vadállatoktól ki vagyok már most utálom Negant. Remélem előbb utóbb kinyírják. Bár azt olvastam,hogy képregényben nem ölik meg remélem a sorozatban máshogy lesz. Nyolcas igen láttam tegnap én is. Szomorú eset. A katonát nem sajnáltam annyira ,de Glennt nagyon is. 2 ütés és szegénynek még a szeme is kijött a helyéről. Negan még gúnyolódott is rajta a mocsok.
2016. okt. 25. 10:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azon lepődtem meg, hogy lehet az, hogy Abe 1, míg Glenn 2 ütést bírt ki, mielőtt lent maradna a földön... nem Glenn volt az erősebb ember, érdekes dolog, hogy mégis ő térdelt fel 2 ütés után, Abraham pedig csak az első után kelt fel.
2016. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!