Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb, és miért?

Melyik a jobb, és miért?

Figyelt kérdés
Walking Dead, Teen Wolf vagy Vámpírnaplók? Valamelyiket el szeretném kezdeni, véleményeket szeretnék spoiler nélkül. :) Sokan!

2016. nov. 2. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Már csak a szereplői miatt is a Vámpírnaplók.
2016. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Inkább Game of thrones, breaking bad, shamless vagy mr robot. Nézz utána ezeknek, szerintem jobbak mint amiket felsoroltál. :)
2016. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második, nem mindenkit ugyanaz a stílus érdekel, sőt egy embert érdekelhet több stílus is! Én pl a Mr Robotot is nézem, és a Teen wolfot is. Igen, a Mr Robot intelligensebb meg a színészek is jobbak, de pont emiatt érzelmileg sokkal megterhelőbbek, nagyobb súlyuk van, viszont valamikor az ember csak ki akar kapcsolódni és nem agyalni, csak szórakozni.

A Teen wolfban benne van az a tipikus amerikai középiskola fíling, kigyúrt fiúkkal és magassarkús lányokkal, sok vicces pillanat van benne, ugyanakkor nem megy át komédiába és a storyline érdekes végig. Az intrója pedig az egyik legjobb amit valaha láttam, bár tudom, hogy ez a többségnek nem annyira fontos. xD

2016. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Walking Dead.

A Teen Wolf-ot és a Vámpírnaplókat is azért hagytam abba, mert már nagyon összekuszálták, mindent kevertek mindennel, és végül már élvezhetetlen lett a történet, pedig kezdetben nagyon bírtam ezeket a sorozatokat is.

2016. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Számomra nem kérdés,hogy a walking dead.
2016. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 daddy200 válasza:

Teen wolf

De ajánlom a Grimmet az is természetfeletti sorozat

2016. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen walking dead.
2016. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók
2016. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Teen Wolf egyertelmuen. Minden van benne ami egy sikeres amerikai sorozatba kell és ezt magas szinvonalon tudjak is hozni. Érdekes karakterek vannak benne, nagyon vicces es szerintem nagyon szorakoztato. Oda kell ra figyelni hogy megertsd es ne keveredjenek ossze a dolgok de szerintem ezzel nem lehet gond mert teljesen lekoti a figyelmedet annyira jo:)
2016. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2016. nov. 23. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!