Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy 14 éves lány horrort néz?

Figyelt kérdés

Hideg vérrel, szemrebbenés nélkül képes nézni a horrort. Általában ennyi idősen azért belerezzenek a gép elött, ha megölnek valakit, vagy véreztetnek, de ő nyugodtan nézni.

Nézte pl: Teen wolf, Vámpírnaplók, Alkonyattól pirkadatig, Supetnatural, True blood

Szerintem ez nagyon durva. Szerintetek?



2016. nov. 9. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak nem komoly horrorok, semmi meglep sincs benne, hogy nem rebben a szeme közben.
2016. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szinte mai szemmel tényleg nem ijesztőek.14 éves korban meg már normális szerintem horrort nézni ebben a világban.
2016. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
5-6 évesen keményebb filmeket néztem. A True Blood-ban max. a szex meg a szöveg miatt lövik 18 fölé, minden más szempontból ezek a 16-os karika alsó szegmensei.
2016. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele, ma már egy 14 éves gyereknek sokkal nagyobb az ingerküszöbe, mint a korábbi időkben élt 14 éveseknek. Aggódni akkor kellene egy kicsit, ha mondjuk ezeket a filmeket nézné. Szerb film, Egy Kés Filozófiája, Szodoma 120 napja, Vomit Gore Trilogy...
2016. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Te remegsz bele, mert te olyan vagy, nem arról van szó, hogy "ennyi idősen" úgy kell neki lenni. Mindenki más.


Én 15+ éve voltam 14 éves, akkor még videotékába jártunk és IGAZI horror filmeket néztünk, nem ilyen punci nedvesítő kis sorozatokat. Nekem inkább az a fura, hogy te ezektől félsz.

2016. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oh, ha ez megnyugtat, a Supernaturalt én 12 évesen kezdtem nézni egyéb horrorfilmek mellett, de így 10 év elteltével sem lettem sem szadista, sem pszichopata. Ráadásul, ahogy a többiek is írták, a többi példád sem különösebben durva...
2016. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a felsorolt sorozatokból 4et nézek és egyikben sincs olyan amit egy 14 éves ne láthatna, sokkal fiatalabb koromban kezdtem ilyeneket nézni, sot durvákat
2016. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most töltöttem a 25-öt. Amikor 13-14 éves voltam, egyszerűen imádtam a horrort, egy cseppet sem féltem, nem ijesztett meg, inkább végigröhögtem. Valamiért, kellett az izgalom, vagy bármi, amit az adott. Én azt hiszem, ez életkori sajátosság. Olyan sorozatokat néztem mellette, mint az x akták pl., amiben elég borzasztó dolgok vannak, és egyszerűen imádtam.


Itt tartott az ingerküszöböm. Pár éve érdekességképp - és mert régen tetszett - megnéztem pár részt, és pár akkori horrort, és kivert a víz. Az ember kinövi. Tiniként még a veszélyérzetünk sem fejlődik ki megfelelően, ezért nem féltjük az életünket sem annyira, hogy félnénk egy filmtől? :)


Elmúlik, adj neki pár évet! :D

2017. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 8 évesen már megismertem Freddy Kruegert :"D Horror filmeken nőttem fel :D A felsoroltak közül ez mind gyerek horror :D vígjátékok :D Úgyhogy ez normális :D lehet, hogy ha élőbe látna véres jelenetet akkor már nem lenne ilyen "kemény" csajszi :"D
2017. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!