Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lenne néhány dolog ami érdekel...

Lenne néhány dolog ami érdekelne a Teen Wolf sorozattal kapcsolatban? (spoilert tartalmazhat)

Figyelt kérdés

1.A madárberkenye miért és hogyan hat a vérfarkasokra?

-Azt értem hogy nem tudják át lépni a belőle készült folytonos határ vonalat. De az érdekel hogy miért nem tudják meg tenni?

2. És Scott miért tudta meg tenni? Talán mert igaz Alfa?

3.A kék szemet még mindig nem értem. 2 elméletet olvastam.

-Azért kék a szemük mert ártatlan vagy olyan embert öltek meg akit szeretek.

-A másik meg hogy meghaltak és vissza tértek a halálból.


Ui: csak a tv-ben nézem így kérem a spoilereket hanyagoljátok kérlek. 3 évad 15.részét vetítik ma.



2016. nov. 10. 19:32
 1/2 anonim válasza:
A madárberkenye nem tudom miért hat rájuk,gondolom minden termeszetfelettinek megvannak a korlátai ez olyan lehet mint pl.a vámpíroknál az hogy csak akkor mehetnek át a küszöbön ha a tulajdonos behívja őket. Igen valólszinűleg azért mert sokkal több ereje van mint egy sima vérfarkasnak de ő is majdnem belehalt és többször már nem tudta megcsinálni. És a kék szemekkel kapcsolatban az első állítás igaz.
2016. nov. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

1. Én angolul nézem, de a madárberkenye gondolom a Mount Ash, amelyből készítik a Mount Ash Barriert, azaz azt a vonalat porból, amelyen nem képesek átlépni a természetfeletti lények (szóval nem csak a vérfarkasokra kell gondolni), a normál emberek viszont simán elsöprik az egészet, ha úgy tartja kedvük.


2. Feltehetőleg azért. Gondoltam arra is, hogy az, aki elég erős hozzá, de ugyebár maga Deucalian, az Alfák Alfája, mondhatni a legerősebb vérfarkas sem tud áthatolni rajta ( nem próbálta a sorozatban, de gondolom azért, mert tudta, hogy felesleges ). De egyébként Scott sem tudja csak úgy áttörni, ha úgy tartja kedve. Valamikor az ötödik évadban megint megpróbálja, sikertelenül...


3. Nos, nem tudom, hogy ezzel kapcsolatban miért kell feltételezéseket olvasgatni, hiszen maga Peter Hale mondja el az igazságot a szemek színével kapcsolatban, a 3. évadban Cora Hale-nek:

Azoknak a természetfeletti lényeknek van kék szeme, akik elvették akár csak egy, ártatlan EMBERNEK az életét. Peter ugyebár sokakat megölt, Malia véletlen okozta a családja halálát, Ethan és Aiden Peterhez hasonlóan ártatlanokat öltek, Dereknek pedig azért kék a szeme (az elött és az után hogy alfa státusza van), mert még tini korában megölte a haldokló szerelmét, hogy megkímélje a szenvedéstől. :c

Szegény Derek... Egyébként ő azért nem beszél annyit... Azóta, hogy meghalt az a bizonyos lány :C

2017. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!