Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti ezt nem találtátok furcsána...

S55 kérdése:

Ti ezt nem találtátok furcsának? (Shrek)

Figyelt kérdés

Nemrég néztem újra (sokadjára) a Shrek 1. részét, és a következő dolog tűnt fel: amikor szamár először meglátja Fionát ogreként, nem tesz megjegyzést arra, hogy ogre, akárcsak Shrek. Arról beszélnek csupán, hogy csúnya lett. És később sem kerül szóba ez, pedig szerintem egyáltalán nem törvényszerű, hogy pont ogrévé változzon.

Ti mit gondoltok erről?



2016. nov. 15. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi furcsát nem látok abban, amiket írsz. Minek tenné szóvá, hogy ogre, ha egyszer mindketten tudják? Bár említhetné a szerencsés véletlent, de szamár :D

Nem törvényszerű? Ezt bármire rá lehet mondani szinte ezen a világon. De az és kész.


Nekem az nem volt logikus, hogy Fiona attól fél, hogy Shreknek nem fog tetszeni s elhiszi azt a félreértést, hogy Shreket zavarja, hogy ő ogre. Mikor ő is az... Bár... Egy kövér embert is zavarhat, ha a képről karcsúnak hitt csajról kiderül, hogy kövér, ogréban ez persze furább, de fura ízlésű ogréknál, ki tudja? S szegény csaj évekre össze volt zárva egy sárkánnyal, ki tudja, milyen torzulásai lettek lelkileg, szellemileg :D

2016. nov. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, az is jogos szerintem amit te írsz.

Csak pl ha csak a film szövegét hallanád, rá se jönnél hogy Fiona is ogre :D

2016. nov. 15. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nem most láttam a filmet, de emlékszem arra, hogy Szamár mondja Fionának " hogy te is ogre-féle vagy" vagy valami ilyesmi. Nem akkor amikor meglátja, hanem a beszélgetésük során.
2016. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen most én is megtaláltam, angolul néztem, ott az hangzik el h "But, you know, um, you're kind of an ogre, and Shrek- well, you got a lot in common" és utána jelenetváltás is van szóval lehet azért nem megy bele szamár jobban. De az igaz, hogy legalább megemlíti h "ogreféle".
2016. nov. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!