Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud Levihan fanfictiono...

Valaki tud Levihan fanfictionokat küldeni? (több lent)

Figyelt kérdés
Attack on Titanból a kedvenc shippem és nem alig találok fanficeket.Szóval ha tudtok Levihan fanfiction,küldenétek egy linket? :)

2016. nov. 27. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nekem is kellene, látod, ellenben szívesen meghallgatnálak, miért imádod őket ennyire, olyan kevés emberrel lehet erről beszélgetni. :D XD (az én kedvenc shippem az Aruani, amire annyi esély van, mint hogy holnap piros hó esik, de talán ezért tetszik ennyire :D ) Eddig Levihan fan-mangát láttam párat, de abból sem volt sok... maradnak a fan-artok. :3
2017. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ti találtatok azóta valami jót a témában?
2019. szept. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én Wattpadon találtam 2 elég jó fanficet!!!

Az egyik: Csillagokat hazudni a beborult égre (ezen sírtam sok sikert hozzá:D)

Illetve a: Megtörhetetlen (ez még nincs befejezve és elég lassan jönnek a részek de szerintem egész jó)

Aztán! Több száz Levihan fanfiction van csak jó helyen kell keresni!!!

Van egy teljesen ingyenes fanoldal az Ao3 (Archive of Our Own).

Itt nagyon sok anime fandom van és még a legkevésbé kedvelt/népszerű shippekből és animékből is sok jó(!) fanfiction van!

De sajnos itt csak angol történetek vannak mivel az oldal is ezen a nyelven fut. Nagyon sok lehetőség van benne pl.: kizárhatod azokat a shippeket/animéket amiket nem szeretsz, beállíthatod, hogy mit dobjon ki neked, szinte mindent be tudsz rajta állítani, és még az angol gyakorlásához is sokat hozzátesz!

Remélem tudtam segíteni! ☺️

2022. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak angol ficik vannak ott. Én speciel csak magyarul olvasok ott is.
2022. febr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 Ha te ezt mondod akkor elhiszem, csak én nem igazán néztem rá a magyar oldalra, valahogy a Wattpad után nem volt hozzá bátorságom, de most kíváncsivá tettél! Köszi hogy szóltál! :D
2022. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!