Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az aranyélet című sorozat...

Az aranyélet című sorozat tényleg olyan jó mint mondják?

Figyelt kérdés
Egyébként milyen sorozat sosem hallottam még róla
2016. dec. 4. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon jó, először én is félve kezdtem bele, csak azért mert magyar, de mivel megy az HBOn és mint tudjuk ott adnak a minőségre, így rávettem magam és belekezdtem.Mikor elkezdtem, már kint volt az első évad és amint megnéztem az első részt muszáj volt megnézni az egész első évadot, mert annyira jó volt. Észre sem fogod venni, hogy magyar sorozat, mert annyira profin megvan csinálva főleg a színészeket emelném ki és a történet sem egy gagyi szar.itt a történetről egy rövid ismertető: Miklósiék irigylésre méltó életet élnek. A családfő sikeres vállalkozó, a feleség egy hajléktalanokat segítő alapítványnál önkénteskedik. Lányuk osztályelső, és még a család feketebáránya, a lázadó kamasz fiú is igazi tehetség, épp a rapkarrierje beindításán ügyködik. A fényűző aranyélet azonban csak látszat. Miklósiék gondosan eltitkolják, hogy súlyos hiteltartozásuk van; hogy a luxusvilla, amiben laknak, a család maffiózó barátjáé; és hogy kisebb-nagyobb bűncselekményekből tartják fenn az életszínvonalukat. Amikor elérkezik a pillanat, hogy a családfő besokall, és elhatározza, hogy jó útra tér, az idill hamar semmivé foszlik. Kiderül, hogy mindenkinek eltérő elképzelései vannak a boldogulásról.
2016. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó.

Embere válogatja hogy kinek mennyire tetszik, de a magyar átlag színvonal felett van jócskán.Én személy szerint úgy ültem le hogy "Mivel magyar úgy is szar lesz" de kellemesen csalódtam :D

2016. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon jó :😃

Érdemes elkezdeni.😉

2016. dec. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Kegyetlen jó. Az első évad is, de a második meg durvább. Felér egy-két külföldi sorozattal de tényleg.
2016. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szóval: IGEN! :)
2016. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!