Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani olyan anime...

Courcelle kérdése:

Tudnátok ajánlani olyan anime sorozat címeket, amikben olyan szereplő (k) van (nak) akiknek a karaktere sokat változik?

Figyelt kérdés

A jellemük fejlődése érdekel. Mind1 milyen műfajba tartozik (na jóó, legyen szerelmi szál...).

pl.

Dragon Ball Z - Vegita: Büszke, gonosz csillagharcos hercegből, évek alatt Goku barátja lesz, összejön Bulmával és még apa is lesz

Inuyasha - Sesshomaru: Arisztokrata, lenéz mindenkit, megveti az embereket, majd a végére elviseli az öccsét aztán végül ő is 1 emberbe szeret bele.


Tipp?? Köszönöm!



2016. dec. 7. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
"aztán végül ő is 1 emberbe szeret bele. " láttam végig, de ez valahogy kimaradt- Rin még a végén is csak egy kisgyerek volt.
2016. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. dec. 7. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ezt nem ismertem. Valami kikötés esetleg a kérdésedhez? Mert sok animében van jellemfejlődés..
2016. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Death Note - Yagami Light: egy jót akaró fiatal srác a szemünk látára válik egy gonosz szociopatává, aki mindenkit kihasznál.

Psycho-Pass - Akane: a szerencsétlen, esetlen kezdőből egy kemény, tapasztalt rendőrnő válik akit a többiek is elismernek.

Ezek jók?

2016. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gruvia ***** válasza:
Hát a Fairy tailben Juvia.Először az ellenséges céh tagja majd miután beleszeret Graybe átmegy a Fairy tailbe és egy depis csajsziból optimista lesz.
2016. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Shigatsu wa kimi no uso - Arima Kousei



Nem írom miért változik, hogyan változik, mert tele lenne spoilerrel ><

2016. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ami eszembe jutott még:

Itazura na kiss - Irie kun: Mindenkit visszautasító srác, végül csak elfogad vkit, gyerekük is lett.


Amiket írtál azok romantikusak is?

A Death Note-ban van kibontakozó szerelmi szál?

Hosszas kutakodás után a Bleach-et sem néztem meg, pedig így elsőre Byakuya- val szimpatizáltam, de nem szerepel benne annyit, meg (ha jól tudom) Rukia végül senkivel nem jön össze.. uh kimarad..


Shigatsu wa kimi no uso - még akár jó is lehet! Ohhh, 22 rész! Köszönöm szépen!


gruvia:

A Fairy Tail-ben lesz "betejesedett" szerelem?


Vampire Knight-on is (újra) túl vagyok. Animében néztem és most gondolkodom, h mangában folytatom.. Esetleg tudjátok, h pontosan melyik kötetet kéne megvennem, h ott folytassam a storyt ahol az anime befejeződött???


Jaaah és jól láttam, h a Junjou romantikának van 3 évada animében??


Muszáj fel tankolnom karira... pffff....


Köszönöm szépen a segítséget!

2016. dec. 14. 16:05
 8/8 AnimeFAngirl25 ***** válasza:
Ao Haru Ride - hát ez erről szól,(nagyjából), hogy a két főszereplő kiskorukban milyen volt, és mikor évekkel később találkoznak mindketten megváltoztak - iskolai élet, romantikus, shoujo
2017. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!