Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatnézés felirat nélkül?

Sorozatnézés felirat nélkül?

Figyelt kérdés
Már legalább fél éve áttértem a magyar felirattal nézésről az angol felirattal nézésre (mivel zavart, ha rosszul fordították, értelmezték) - a nagy részét megértem, de azért még nem mertem felirat nélkül sorozatot nézni, meghagytam az angol feliratot mankónak, viszont mostanra már úgy érzem, lassacskán elkezdeném elhagyni az angolt is. Szóval, tudnátok úgymond "könnyű nyelvezetű" sorikat mondani, amikkel ezt gyakorolhatnám? Illetve nektek milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren?

2016. dec. 10. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A Survivor és a The Amazing Race versenyzős realityket felirat nélkül szoktam nézni. Könnyű a nyelvezetük, a TAR a több különböző országban való versenyzés miatt még inkább egyszerűsít, mert minél könnyebb szavakkal és viszonylag artikuláltan próbálnak segítséget kérni.
2016. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!