Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » PARÁS horrorfilmek? Nem...

PARÁS horrorfilmek? Nem feltétlen kell gyilkolásról szólnia, az nem annyira érdekel, hanem inkább, mint pl a parajelenségek meg hasonlók? Általában azok a filmek ilyenek, amik "házi videóként" vagy dokumentumvideóként vettek fel

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Azok ritka fosok, már bocs. Annyira művi az egész.

Pokolba taszítva egy jó film.

Vagy az X-akták sorozat.

2016. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezeket ismerem, egyik se fogott meg :/
2016. dec. 20. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Az olyan filmeket is szeretem amin UFO-rejtélyek nyomába erednek. Például a Brazília légterében látott és lezuhant ismeretlen repülő tárgyak, stb.

Az előbb épp az "UFÓ vadászok 3.rész - Idegen hajótöröttek" címűt néztem meg:

https://www.youtube.com/results?search_query=ufo+vad%C3%A1szok

Vagy egyéb titokzatos jelenségekkel foglalkozó videók is jók, tehát amiek lehet valóság alapja.

2016. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Possession of Michael King

Szerintem én már háromszor láttam de még mindig hat rám. Plusz az Insidious részek :)

De még amit igazán tudok ajánlani az a Síri találkozások(Grave Encounters)-szerintem ez az egyik legnyomasztóbb, kézikamerás, és igen, dokfilmként van beállítva, ez is stimmel :)

2016. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Démonok között. Csak az elsőt láttam, de szerintem elég jó volt.
2016. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!