Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voldemort vagy Gellert Grindel...

Voldemort vagy Gellert Grindelwald az erősebb/gonoszabb?

Figyelt kérdés
Természetesen mindkettőjük a legerősebb formájukban egy hasonlóan erős pálcával (bodzapálca nélkül).

2016. dec. 22. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Voldi a gonoszabb es haaat.. o az erosebb is bar ebbe belemehetnenk, mert ugyebar Rowling es Dumbledore elmelete szerint a szeretetnel nincs erosebb, es Grindelwaldba valahol melyen ott volt a szeretet, hisz vegul megbanta tetteit. Szoval ha igy nezzuk o az erosebb:D masfelol Voldi a magia olyan agait kiprobalta amiket elotte soha senki szoval fogalmam sincs:D
2016. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem zárják az Azkabanba elég elég nagy pusztítást vitt volna véghez.Így ő lett volna minden idők legnagyobb sötét varázslója.


Ugyanaolyan erős pálcával vívnának? Nem tudom Voldemort nagyon erős de Grindelwaldnál szerintem nem.

2016. dec. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Grindelwaldot sose zartak Azkabanba:D a Nurmengard zartak
2016. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Varázserőt tekintve szerintem egyenlőek. Grindelwaldnál ugye nem világos, miért nem árulta el Voldemortnak, hol van a pálca, hogy valóban meg akarta védeni Dumbledore sírját (mert voltak érzelmei iránta).

A könyvekből nekem Voldemort egyértelműen pszichopatának tűnik, míg Grindelwald nem. Szerintem Voldemort gonoszabb.

Persze egymás ellen nem mérkőztek, úgyhogy nem tudhatjuk pontosan.

2016. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Na de míg Voldemort ki akart írtani pár ezer vagy tízezer (nem tudom pontosan) mugli származású varázslót, addig Grindelwald konkrétan az egész Mugli világot akarta leigázni. Ki tudja hány áldozattal.


Szerintem is Voldemort a pszihopatább de Grindelwald a veszélyesebb(főleg ha ha nem bukik el ideje korán.).

2016. dec. 25. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel Dumbledor és Grindelwald egy szinten voltak kábé(asszem rég olvastam) és Voldemort félt dumbledortól mert erősebb volt nála arra következtetek hogy Grindelwald erősebb
2017. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, főleg azért meg Grindelwaldról nagyon keveset tudunk.

A Legendás állatokat megnézve és az alapján ítélve Grindelwaldtól legalább annyira féltek az emberek mint Volditól, ráadásul ha reális a filmbeli karaktere, akkor hatalmas ereje is volt (egyszerű pálcával egyedül elbánni egy tucat varázslóval).

Grindelwald nagyon elszánt volt és szerintem sokkal logikusabb, talán veszélyesebb is.

Voldemort szimplán csak pszichopata, ami szintén elég veszélyes főleg ha azt nézzük hogy hatalmas ereje volt hozzá.


Őszintén? Nem tudok dönteni. Talán Voldemortot mondanám, de csak mert ő több évig tartotta félelemben a varázsvilágot, nagyobb Sötét varázslónak tartották számon és mert nem voltak érzelmei.

Grindelwald bármilyen gonosz is volt, a végén mégis érzett megbánást ami egy kicsit sebezhetőbbé teszi őt.

2017. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)


Az utolsó válaszolóval nagyon egyet értek :)

2017. jan. 24. 17:06
 9/9 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy nagyon régi a kérdés, de kedvem van nekem is válaszolni rá.

Szerintem Gellert Grindelwald sokkal erősebb mint Voldemort, mert ő az egész világot rettegésben tartotta, sokkal jobban meg lehetett őt érteni, és ezért több követője is volt, míg Voldemorttól csak Anglián belül féltek az emberek, és csak szimplán egy rasszista pszichopata volt. Nem azt mondom, hogy nem volt erős, csak szerintem Grindelwald erősebb volt.

2021. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!