Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kolosszális titán vagy a...

A kolosszális titán vagy a páncélos az erősebb?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A páncélos. A mangából látszik. :))

Mondjuk neki is megvannak a gyenge pontjai, mint a kolosszálisnak, de én a páncélosra szavazok!^^

2016. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is őt bírom jobban.De szerintem ő sem tudna mit kezdeni a 60 méter magas Bertholddal.Vagy tévedek?
2016. dec. 22. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A páncélja talán megvèdhetné a hőtöl ameddig elér a colossal tarkójáig, de ha nincs fal, vagy valami a közelben ès már mindketten titan formába vannak.. Ha Reiner manőverfelszerelèssel indulna neki ès a tarkója elött átváltozna, egyèrtelműen győzne.. de a földön a colossal kb sebezhetetlen hiszen sokkal vastagabb a lába mint az Armored teste... szóval max egyenként tèphetné ki a szöveteket a lábából. A colossal meg elèg lassú ...
2016. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából a helyzet a lényeg. Mert pl az igaz hogy Reinernek páncélja van, illetve nem olyan brutál nagy mint Bertholdt, így sokkal-sokkal mozgékonyabb mint ő. Emellett még tapasztalt és kikêpzett harcos, és megint csak a mérete miatt lehetősége van küzdeni.

De azt is számításba kell venni, hogy pont ezért is lehet azt mondani hogy a kolosszális az erősebb. Mert hatalmas. És ott van még az a rengeteg gőz amit termel, tulajdonképpen az egész test egy cseszett nagy forró hústömeg. Az eléggé be tudja zavarni az embert. Ja és elég vastag hús, ahhoz hogy (mármint a meglátásom szerint) egy-két vágással ne lehssen kivágni belőle Bertholdtot (mint ahogy Reinert se a páncélja, és Anniet se a fagyasztó képessége miatt:D). És mellé még rohadtúl gyorsan tud át illetve vissza is változni. Ezért is mondta neki Reiner hogy ő a legerősebb közülük, mert csak ugrik egyet a város közepére-átváltozik-és bumm, konkrétan pusztul minden. De ugyanakkor lassú. Nagyon, amit megértek, mert azért 60méterrel nehéz bejutni az olimpiára. Lehet vele gyilkolászni, a falról egy karmozdulattal besöpörni az embereket a koloszális szájába, meg eltaposni őket...de Reiner sokkal jobban meg tudja védeni magát. Ha van valaki aki elég gyors, akkor azért ő is bajba van. Nem mellesleg az előbb említett hő miatt felemészti egy idő után magát és elvékonyodik. Ahogy Armin is megállapította. Reiner ilyen téren szerencsésebb. Szerintem konkrétan nem lehet megmondani ki is az erősebb, mert mindig szituációtól függ. Azt hogy egymással hogy állnának küzdelmileg...fogalmam sincs. Azt is lehetne sokáig elemezni.

2017. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!