Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerelmes lelektani animeket...

Szerelmes lelektani animeket keresek. Tudtok ezekhez hasonlókat?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnèm a segítsègeteket kèrni,olyan animèket szeretnèk nèzni amiben van szerelem ès humor ès egy kis lèlektan is,továbbá az az egy kikötèsem lenne hogy a szereplőket ne kislányos/kisfiús arccal ábrázoljak mert azok nem jönnek be ès ne legyen ecchi se fiú-fiú meg lány-lány párosítás.

Harc ès mágia lehet benne de ne arra èpüljön az egèsz törtènet szeretnèm ha előtérbe a szerelem ès a lèlektan kerülne ès a humor.

Amiket eddig làttam ès nagyon tetszettek:Kamisama Hajimemashita,Marmalade-Boy,Hana Yori Dango,Fushigi Yuugi,Lovely Complex,Dance with Devils,Tokyo Ravens,Strike the Blood,Campione,Kaichou wa maid sama,Ookami Shoujo to Kuro Ouji,Suki-tte Na Yo,KareKano,Tonari No Kaibutsu kun,Kimi ni Todoke,Bokura ga Ita,Ao Haru Ride,Orange,Sainkoku Monogatari,Itazura na Kiss,Aishiteruze Baby,Hiiro no Kakera,Ino x Boku,Otome Youkai Zakuro,Yamato Nadeshiko Shici Henge


(Clannad,Angel Beats,Sword Art Online,Karin ezeket nem szeretem.)


Egy kis leírást is adhatnátok hozzá hogy ti milyennek gondoltátok az animèt.


Előre is köszi a segítsèget!:)


2016. dec. 28. 14:09
 1/5 anonim válasza:
A legjobb anime: Toradora
2016. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már láttam csak kifelejtettem a felsorolásból,de azèrt köszönöm!:)
2016. dec. 28. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Plastic Memories ~ Leginkább lélektani és szerelmes szálak húzódnak benne, de nem mondanám különösebben humorosnak.

Shigatsu wa Kimi no Uso ~ Biztosan hallottál már róla, nagyon népszerű és nem hiába! Nekem nagyon tetszett. Ez is inkább romantikus és lélektani.

2016. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Natsume yuujinchou- Kedvenc animém, lélektani :)
2016. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én tudok ilyen animét :D Noragami és Kaichio wa maid sama
2016. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!