Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miylen magyar szinkronos...

Miylen magyar szinkronos komoylabb animék vannak?

Figyelt kérdés

Segítsetek. Eddig végignéztem a Death Note-ot az volt az elős animém. Azért valami értelmet, elgondolást, üzenetet láttam benne, így nagyon elszórakoztatott. Tudtok még ajánlani, kicsit komoylabb témával foglalkozó mély üzenetet hagyó animét, ami szinkronos is?

Köszönöm!



#anime #Death Note #komoyla anime #anime magyarul #rotációs análkefe
2017. jan. 4. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szentjánosbogarak sírja.


(Sajnos azzal, hogy csak szinkronnal nézel animét, rengeteg kiváló alkotástól foszt meg)

2017. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ghost in the Shell
2017. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a tanácsokat, hamarosan belenézek ezekbe. Nagyon sokszor telefonon nézem ezeket, este elalvás előtt és olyankor rossz olvasni a feliratot. Tudom ez már csak kényelem kérdése, de akkor is.

UI: Elnézést kérek az esetleges helyesírási hibákért!

2017. jan. 4. 21:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben még ott a többi Ghibli film is. Vándorló palota, Laupta az égi palota, Kiki a boszorkányfutár...

A legtöbbhöz van magyar szinkron.

2017. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Fullmetal alchemist +fulmetal alchemist brotherhood+ shamballa +milos szent csillaga

Digimon szeliditok

Pokemon

Cubix

Yu yu hakusho a szellemfiu

Kukucska

Slayers a kisboszorkany

F-zero (rtlklubbon ment nem talaltam meg sehol a neten)

Most ennyi jutott az eszembe ami szinkronosan megjelent az animax (a+) adta régen őket az utolsó kivételével mindegyikhez tudok küldeni linket privátban :)

2017. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Blue Gender

Paprika

Tokiói keresztapák

Perfect Blue


Ezek mind komolyabb animék, 16+-osak. És vannak magyar szinkronnal.

2017. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ma nem is, de holnap lesz időm megpróbálok belenézni az összesbe! :)
2017. jan. 5. 19:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy az ly-t yl-nek írod, de legalább következetesen többször is :DD


Fullmetal Alchemist: A bölcsek kövének nyomában

Fullmetal Alchemist: Testvériség

Cowboy Bebop

A két FMA anime a végkifejletben különbözik egymástól, az utóbbi úgymond a hivatalos, az előbbi még azelőtt készült hogy a manga eljetott volna a befejezésig, így egy alternatív lezárást kapott, bár a Testvériséget tartom jobbnak bátran merem ajánlani mindkét sorozatot, a korábban írt 2 filmet viszont sajnos nem tudom ajánlani.

2017. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Elsem hiszem hogy kihagytátok a Naruto-t :)

Esetleg még a dragon ball animéket ajánlom annyi hogy azoknak különösebb mondanivalója nincsen, csak annyi hogy "lehetsz bármennyire erős, mindig lessz valaki aki elkeni a szádat" De ez csak szén véleményem.

2017. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Elsem hiszem hogy kihagytátok a Naruto-t :)"


Ezért:

" Tudtok még ajánlani, kicsit komoylabb témával foglalkozó mély üzenetet hagyó animét, ami szinkronos is?"

2017. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!