Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Korea fanokkeresek egy koreai...

Korea fanokkeresek egy koreai filmet.2éve láttam egy koreai filmet és nem emlékszek se szereplő nevére se címre csak a történetre. Valaki segítség?

Figyelt kérdés
Ahogy mondtam ez egy koreai romantikus film. Arról szól hogy a főszereplő, egy jó kinézetű férfi egy ilyen randiguru, aki segít a klienseinek megszerezni a kiszemltjeiket. Egyszer egy lány kéri a segítségét aki nagyon szereti a virágokat. Segít a lánynak de közben észre sem veszi de beleszeret a lányba. Azonban kiderül hogy a lány mindvégig őt akarta megszerezni és aki állítólag meg akart szerezni az egy is egy randiguru volt. Mikor kiderül hogy a férfit átverte a lány megharagudott a lányra, de mikor rájött hogybszereti nem találta a lány a házában. Vegül kiderült a lányak fejműtétje volt mert egy tumort kellett eltávolítani az agyáról és mikor a kórháznál találkozik a lánnyal nem ismeri meg őt a lány. A végére valami olyan is kiderült hogy még iskolás korában a lány szerelmes volt belé és ezért adott neki egy virágot ami a soha el nem feledést szimbolizálja. Szóval ez lenne a film története. Ha bárki tud segíteni nagyon jó lenne mert kínoz a gondolat hogy nem emlékszer arra a filmre. Ja és még valami emlékszek hogy nehezen találtam meg legalább angol felirattal mert magyar felirat abszolút nem volt hozzá sőt angol is csak nehezen.

2017. jan. 5. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem láttam még, de esetleg nem a Cyrano Agency?
2017. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!