Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc, és legutálta...

Melyik a kedvenc, és legutáltabb animétek? Miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Kedvencem a Clannad mindennel együtt. Főként a karakterek, történet vezetése, és a hangulata tetszett.

Legutáltabb az AnoHana volt. Ismerősök között is sokan mondták, hogy az egyik legjobb, a Clannad felett van bőven, így nagy elvárásokkal ültem le elé. De amit kaptam: ostoba történet, idegesítő karakterek, a "drámai" jelentek pedig inkább nevetségesek voltak.

2017. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kedvencem a Fairy Tail! Tudom hogy sokan nem szeretik mert nem reális (nem halnak meg benne, nics komolyabb serules) de nekem pont ez tetszik! Es hogy van egy osszeszokott csapat! Nincs olyan anime amit nem szeretnek! Egyszeruen a legtobbet unalmasnak tartom!
2017. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A kedvencem egyértelműen a Fullmetal Alchemist Brotherhood. Ez volt a legelső anime, amit valaha végignéztem, azóta pedig már kilencszer láttam. (Nem vagyok fan, á, dehogy.) Nem mennék bele a rézsletekbe, mert akkor itt ülnék holnap reggelig, de a történet és a karakterek mind-mind nagyon közel állnak hozzám (na jó, azért a főgonoszok nem annyira. Kivéve Envyt.)


Legutáltabb a Sukitte Ii na yo (Say I love you). És konkrétan ez az egyetlen anime, amit utálok. Volt olyan, ami nem tetszett, de ezt az izét egyszerűen ki nem állhatom. Többször nekiálltam már, hiszen szeretik az emberek valamiért, de egyszerűen nem. Idegesítő főhősök, unalmas történet. Nah.

2017. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem a kedvencem a Death Note. Miért? Izgalmas, sok feszültséget tartalmaz, jó karakterek, remek látvány és zenék. Minden elvárásomnak megfelel!

Amit a legjobban utálok az egyértelműen a Guilty Crown. A látvány volt jó, és a zenék, de az egész nem más, mint a Code Geass gagyi koppintása. Irritálóak a karakterek, és ömleszti magából a logikai bakikat.

2017. jan. 5. 20:35
 5/15 anonim válasza:

Naruto/ Naruto Shippuuden.

Ez volt a második animém.

Azóta ez a kedvencem.

2017. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem a JoJo széria. Azért, mert ez a JoJo, aki làtta az érti miért, aki meg nem, az nézze meg szépen. :3

Amit a legjobban utàlok..hm... a legtöbb lányhárem animét utálom. Azért, mert a főszereplő fiú tök átlagos ( ami nem baj csak hát ezer ilyen főszereplő van már) és unalmas, kb semmit se csinál csak úgy ott van, érthetetlen okból minden csaj rávan kattanva. Àltalàban 4-5 lànyfajta van, akiket minden hárem animében megtalálni.

A fiúhárem animék se különbek persze. Annyi a különbség, hogy a főszereplő lànyt legszìvesebben bezárnàm egy sötét pincébe és ott hagynàm örökre, annyira irritáló. Észre se venné senki ha nem lennne benne annyira felesleges a jelenléte.

2017. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A kedvencem az Akatsuki no Yona. :3 Minden megvan benne, ami számomra kell egy animébe: badass főhősnő, király harcok, egy kis romantika, vicces szeretnivaló karakterek, imádnivaló gonosz, egy kis fantasy, s alternatív történelem. :)


Amit a legjobban utálok az Uta no Prince-sama. Elképesztően giccses anime, életképtelen főhősnővel, aki egy értelmes mondatot se bír kinyögni, a sorozat folyamán egyre gyarapodó béna háremmel.


A másik a Brothers conflict: szintén irritáló főszereplő, egy olyan háremmel amiből mindenki idegesítő.

2017. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nagyon sok animét láttam már, de a kedvencem az az A.C. Minden tetszett benne, egy darabig sem utatkoztam.


Szerintem nincs olyan anime amit utalnék. Legfeljebb csak nem tetszett. Animés vagyok, nem mondanám arra, amit szeretek, hogy utálom.

2017. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem a Yuri!!! on Ice és a Death Note, nem tudom miért nagyon megtetszettek. És a legutáltabb pedig a Boku no Pico, nos, szerintem nem kell elmondanom, hogy miért.
2017. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 7. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!