Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Flash-ban az 1. évad 3....

The Flash-ban az 1. évad 3. része és 4. része között van valami különkiadás?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el A Flasht és a 1. évad 3.része után elkezdtem a 4. részt de annak az előzményeiben olyan dolgok vannak amiket még nem láttam (van benne egy szőke csaj). Ez hogyan lehetséges? Van valamilyen különkiadás? Vagy össze van vonva a zöld íjásszal és abban lenne az a rész? Nem nézzem egyébként azt.

2017. jan. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak crossoverek. Flas már feltűnt a az íjászban, mint a Flashban pld a Holdnap legendáiból is feltűntek, vagy Supergirl esetében is. DC-nél vannak ilyen dolgok, hogy hol itt-hol ott vendégszerepelnek.
2017. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírás miatt, telefonon írok és kicsit begabalyodtam.
2017. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor ebben az esetben is arról lenne szó hogy a másik soriban vannak azok a jelenetek/részek? És ha igen akkor csak hagyjam ki azt a részt vagy nézzem meg a zöld íjászban? Mert nem tudom eldönteni hogy fontos dolog-e ami benne volt.
2017. jan. 5. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell nézned mindkettőt, hogy megértsd mi miért történik. Ezek a vendégszereplős részek tulajdonképpen nem sok mindent tesznek hozzá a sorozat javához. Elvileg nem spoilerezik össze egymás sorozatát.

Viszont nekem volt olyan, hogy a flashsel jóval előrébb jártam mint a Zöld íjásszal, és a flashban felhozták, hogy milyen kár ,hogy xy(nem akarok én is spoilerezni, hátha esetleg megnéznéd) már nincs az élők között.

Annyit azért hozzátennék, hogy a Flash után a Z íjász komikumnak fog tűnni. A 4. évadot én is már csak a visszaemlékeős részek miatt néztem, az ért benne valamit.

2017. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okes köszi :)
2017. jan. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!