Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mostan kiadott DC Keményköté...

A mostan kiadott DC Keménykötésű 60 részesre tervezett képregények közt lesz külön Flash külön szám is, vagy az összes csak Batman és Superman kiadás lesz és azok közt lesz benne pár szó pl. Flash-ről?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 6. 23:17
 1/10 Garott ***** válasza:

Itt az összes rész a külföldi kiadásból (persze eltérések lehetnek):

[link]


Az biztos hogy nagyrészt Superman és Batman sztorik lesznek, de szerintem be fog kerülni a Flash paradox is a magyar kiadásba. De pl: Green Lantern biztos lesz több számban is.

2017. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Levike10100 válasza:

Az első részt megvettem, és abban leírták, hogy lesznek külön szereplőkről is (mint Flash) képregények. A magyar kiadásban ezek címe például: Futásra született, Gazfickók háborúja, Barry Allen visszatér

Ezek valószínűleg csak Flash-ről fognak szólni, de szerintem a többi történetben is benne lehet, mint az Igazság Ligás részek.

2017. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, tényleg sokat segítettetek.
2017. jan. 8. 19:15
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezeket csak előtendelésben lehet megvenni?

Meet ma voltam a TESCO-ban és ott egyáltalán nem volt. Hol lenne érdemes megnézni? (Lehetőleg Komáromban)

2017. jan. 11. 22:31
 5/10 Garott ***** válasza:
Újságárusoknál biztos, de én Sparbn is láttam (ahol nagyobb van). Ilyen óriási kartonlapra van rácsomagolva, így biztos megtalálod majd.
2017. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az újságoknál ( ott ahol a napilapok) volt? Vagy hol? (Pontosan)
2017. jan. 12. 22:18
 7/10 A kérdező kommentje:
PLS:)
2017. jan. 12. 22:18
 8/10 Garott ***** válasza:
Igen az újságos résznél.
2017. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ma megyek és megnézem, kösz.
2017. jan. 13. 07:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült vennem a SPAR-ban és bár a történetbe még nem kezdtem bele, de nagyon tetszik. Köszönöm a válaszokat. ;)
2017. jan. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!