Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime amiben a főhősnek...

Mommimo kérdése:

Olyan anime amiben a főhősnek hatalmas ereje van, de eddig nem tudta?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek amiben a főhősnek (lehetőleg lány, de a fiús is megteszi) hatalmas ereje van, de eddig nem tudott róla. Aztán valamilyen esemény hatására előtör belőle, és utána csatákat vív, tovább fejlődik a képessége, azaz újult erőt kap. Értem ez alatt azokat a jeleneteket, amikor a harc közben mindenki ámulva nézi az erejét, és hogy milyen hatalmas, meg ilyen lehetetlen képességgel rendelkezik...stb. ÉS romantika is lehetne benne? De főleg olyan, amiben a lány és a fiú nem csak vágyakoznak egymás után, hanem ténylegesen összejönnek. És olyan, hogy a lányt többször is megmenti a fiú?

Lehet, hogy ez így most nagyon leszűkítette a lehetőségeket, de ha tudtok, akkor kérlek mindenképp írjatok címeket! Anime fanok mind megértik milyen érzés anime nélkül az élet, és most válságban vagyok ezen téren. Ezeknek a feltételeknek nem feltétlenül kell teljesen benne lenni, úgy értem nem az összesben, de egy pár kritérium mindenképp, kérlek!

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 7. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Fiú:

Unlimited Blade Works (előtte Fate Zero az előzmény)


Bleach


Naruto


Lány:

esetleg Katanagatari

Kyoukai no Kanata


Kara no Kyoukai (ugyanaz az univerzum, mint az Unlimited Blade Works)


Heavens Feel (most nyáron jön, ugyanaz az univerzum, mint az Unlimited Blade Works)


Harumi Suzumya


Deadman Wonderland (de vége csak mangában van meg)


Mahou Shoujo Madoka Magica


Kill la Kill

2017. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Istenem, egy Isten vagy (Vagy istennő)
2017. jan. 7. 23:57
 3/16 A kérdező kommentje:
Te hol nézted meg őket? Mert én nem találom.
2017. jan. 8. 00:02
 4/16 anonim válasza:
50%
High School DXD
2017. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
50%

"Te hol nézted meg őket? Mert én nem találom"


Torrent oldalak, de indán is fen szoktak lenni, de ott a minőség vacak.

2017. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindenkinek!!!

2017. jan. 8. 22:36
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Az indavideo.hu-n nagyon sok animét megtalálsz feliratozva (amihez van szinkron azt szinkronosan), az említetteket azt hiszem mind meg tudod ott nézni.


"Az anime fanok mind megértik milyen anime nézés nélkül az élet..."

Légyszives majd akkor panaszkodj ha megtapasztalod hogy milyen érzés egyáltalán szabadidő nélkül az élet, és nem az lesz a problémád hogy délután tv-t nézz vagy animét a neten.

2017. jan. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
egy szóval sem panaszkodom, és csak hogy tudd, jelenleg gőzerővel tanulok a felvételimre. Szóval, kérem ne tessék beszólni! DE egyébként köszönöm a választ, bár ezt már én is tudtam, de azért még egyszer kösz!
2017. jan. 10. 21:38
 9/16 anonim ***** válasza:

"Te hol nézted meg őket? Mert én nem találom."


Nyaa.se + indán lenézem a fordító honlapját és onnan leszedem a feliratot.


Vagy AnimeAddicts adatbázisról feliratot (2013 előtt minden fent van linkben, a bezárt fordító oldalakról).

2017. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 11. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!