Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » FIÚK, LÁNYOK! Népszerű,...

Nojcsybaba kérdése:

FIÚK, LÁNYOK! Népszerű, kedvenc sorozatokat tudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés
A barátommal elakarunk kezdeni valami sorozatot nézni. Mit ajánlanátok? Mi az ami tetszett nektek, és van már több évadja? Olyat keresek ami fent van online is. Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2017. jan. 9. 21:05
 1/8 anonim válasza:
Trónok harca, The Walking Dead, Vikingek, Agymenők, Breaking Bed, Jóbarátok, A kór. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2017. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Odaát, Egyszer volt, hol nem volt, Amerikai Horror Story, Dexter.
2017. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maffiózók, Kemény motorosok, Brooklyn 99 nem százas körzet, Modern család és persze a Walking Dead illetve a Fear The Walkingdead, Ballers( Nagypályások) Dwayne Jhonson a főszereplő és a Vice Principals (Kibazgatóhelyettesek)
2017. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Jobaratok

Igy jartam anyatokkal

Agymenok

Monern csalad

2017. jan. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gotham

Grimm

2017. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Niklaus2 válasza:

One tree hill, Teen wolf, The vampire diaries, The originals, Scrubs, Pretty little liars, Revenge, Heroes, Bones, Castle, The mentalist, The listener, O.C. , Gossip girl, Gilmore girls, Ncis, Ncis La, The secret circle, Arrow, Flash, Revolution, The 100, Psych, Two and a half man, Big bang Theory, Melissa and joel, Wildfire, Nikita, Under the dome, Doctor who, White collar, Supernatural, Hart of dixie, Shameless, 2 broke girls, Veronica mars, How i met your mother, Beauty and the beast, Smallville, Chuck, The crazy ones, Foster, Kyle xy, Weeds, Malcolm in the middle, The tomorrow people, Tru calling, The new girl, The walking dead, Salem, Grimm, Once upon a time, Izombie, Haven, Sherlock, Sleepy hollow, Californication, Awkward, American horror story, Limitless, Legend of the seeker, Parks and recreation, The shannara chronicles, The fringe, Merlin, Scorpion, Forever, Orphan black, That 70`s show,

Ezeket tudnam ajanlani, nekem ezek voltak a kedvenceim.

Ha valami kulon kategoriara gondoltal pl:vigjatek,fantasy,stb, akkor csak irj egy kategoriat es abba a kategoriaba leirom a legjobbakat.

Amugy ezen az oldalon: [link]

az osszes sorozatot meg tudod nezni online.

2017. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Spartacus vér és homok,és a többi évada. kicsit véres de én imádtam
2017. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szulejmán
2019. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!