Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animét/Doramát keresek....

Katona Dius kérdése:

Animét/Doramát keresek. Tudnátok segíteni? Animét nagyon sokat, doramából is már jó párat láttam. Újakat keresek, de sajnos azokat a szempontokat, amit én fontosabbnak találok, nem nagyon adja ki a kereső :D

Figyelt kérdés

Olyan történeteket preferálok, ahol a főhősnő nem a megmentésre váró kisasszony, erősebb jellem és nem jön zavarba minden férfiegyed láttán, a főhős pedig viszonylag egy határozottabb fajta. (Sajnos hiába talál a kereső olyat, ami kategória szerint megfelelő, ezek a szempontok gyakran kiesnek)

Felsorolok párat, hasonlókra gondolok:

Kamisama Hajimemashita, Kenichi, InuXBoku SS, Ouran High School Host Club;

City Hunter, Faith, Legend of the Blue Sea, Secret Garden...

Lehet misztikus, történelmi, igazából nem vagyok ilyen téren kekeckedő, amíg a karakterek jók. Mondjuk a mecha nem az én asztalom, de azon kívül jöhet bármi.



2017. jan. 10. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké, és most dobd be a teljes listád. A jópár lehet a felsoroltak és még kettő, vagy lehet, hogy túl vagy már 500 animén és az undergroundabb cuccok között kell szétnézni.
2017. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

doramák:

The King 2 Hearts

Kill me, Heal me

Healer

Queen InHyuns Man - nem tudom, hogy ez mennyire felel meg Neked

My Girlfriend is a Gumiho

She Was Pretty

Oh MY Venus

Cheese In The Trap

Descendants of the Sun

W-Two Worlds

Goblin

2017. jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kincs148912 válasza:

Cinderella and four kinghts,

Last cinderella.


Szerintem nagyon jok :D

2017. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha bedobnám a teljes listát, igencsak hosszú lenne :D Már összeszedni is. Mondjuk úgy, régi motoros vagyok:)

De írjatok nyugodtan ami eszetekbe jut, legfeljebb lesz köztük olyan is, amit már láttam.

2017. jan. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!