Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » [SPOILER] Amikor a trónok...

[SPOILER] Amikor a trónok harca 3-4. évada körül a vadak átmásznak a falon, és tartanak a fekete vár felé. Annak a képnek, hogy kéne összeálnia nekem? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés

Átmásznak a vadak a hatalmas falon mondhatni "könnyedséggel" aztán mennek az említett falhoz, jobban mondva a fekete várhoz ami hozzátartozik..

Most akkor hogy is van ez? Vagy csak én zavarodtam össze ebben?



2017. jan. 17. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen, ami zavaros nekem az a kérdésed.
2017. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha rosszul fogalmaztam.

A lényeg az, hogy a vadak átmásznak a falon, hogy a falhoz jussannak vagy hogy van ez?

3. Évad 6. Redszeben atmasznak a falon, aztan tartanak tovább a falhoz , azaz a fekete várhoz ami egy helyen van. Ez most akkor hogy van? En ertettem volna felre?

2017. jan. 17. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Így már értem. Szóval a Fal, nem más, mint egy "biztonsági kapu", ami távol tartja a veszélyt. Amin másznak az nem fal, hanem egy hegy szerintem. És miután megmászták a hegyet, úgy tartanak a Falhoz. Egy kicsikét tényleg zavaros egyébként. :)
2017. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így értelmeztem. Amikor mennek a falon és lemészárolják az ott élőket, az olyan, mint egy hegyoldal(a fal belső része). A fekete várnak meg külön kapui vannak. Olyasmi, mint egy hegyen épült vár. De lehet, hogy rosszul gondolom.
2017. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

En is igy lattam logikusnak de nem gondoltam biztosra.

Koszonom a valaszt. :)

2017. jan. 17. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Átmásztak a Falon, majd a Fekete várhoz érve ismét találtak egy kicsi falat, ahol a kapu is volt/van. Mivel a Fekete vár és a többi erődítmény nem a Fal része, hanem csak a Fal mellé építették őket oda.
2017. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ti mit néztek? Nem...nagyon rosszul írta mindenki.


A vadak a 3. évadban (Jon csoportja és pár másik) azért mászik át a Falon (tehát nem egy hegyen), hogy a Fekete várat a déli oldalról is meg tudják támadni.

Tehát amikor a 4. évadban Mance serege megérkezik északról, akkor az őröknek nem csak velük kell foglalkozni, hanem a délről támadókkal is, akik a 3. évadban átjutottak a Falon.

Ezért volt fontos, hogy Jon visszajusson a Fekete várba és tudjon szólni nekik, hogy két oldalról fognak támadni.

2017. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért lehet azt gondolni, hogy hegy volt, mert a Fal lényegében jégből épült és hatalmas. Így olyannak tűnhetett több nézőnek, mintha egy hegy lenne.
2017. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az utolsó két válaszólónak nagy pacsi :D nem jött volna le sajnos.. :'D de köszi.
2017. jan. 23. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!