Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én csalódtam a Sherlock...

Csak én csalódtam a Sherlock utolsó részében?

Figyelt kérdés
Szerintem borzasztó volt, az egyetlen értéklheto rész amikor Moriarty megérkezett a helikopterrel. Nagyon rég óta kovetem a sorozatot, 3 éve várom , hogy Moriarty visszatérjen, erre egy 2 perces Flashbackkel lerendezik..

2017. jan. 19. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sorozatjunkie.hu-t javaslom az erről való trécselésre:


[link]


Már 64 komment van.

2017. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem se tetszett
2017. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tehát akkor azért csalódtál, mert azt vártad, hogy Moriarty visszatér, de alig szerepelt? Vagy volt más oka is a csalódásodnak?
2017. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eurus se tetszett! Az igaz , hogy eddig is rengeteg lehetetlen dolog tortent a sorozatba, de hogy ez a csaj 5 perc beszelgetes alatt mindenkit tudott manipulalni nem tetszett , tulsagosan hihetetlen volt. (nincs ekezetem , sry.)
2017. jan. 19. 20:47
 6/9 anonim válasza:

Ha! Végre egy hozzám hasonló ember! :D én arra vártam hogy Moriarty vissza térjen. Örömömbe leborultam a székről aztán elkezdten sírni.

Köszönöm!

2017. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, szerintem is szörnyű volt, összecsapott és erőltetett. Moriartyról én sejtettem, hogy csak valami trükközés van vele kapcsolatban, szóval nem lepődtem meg, mikor kiderült, hogy mégsincs életben.

Az egész sorozatnak ez volt a leggyengébb évada.

Eurust rettenetesen összecsapták. Maga a kerekter tök érdekes lehetett volna, de...áh...

2017. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett. Nem nagyon értek Veled eggyet. De ez a személyes véleményem.

Moriarty nagyon jó karakter, de az utolsó részeben eröltetett volt.

Eurus viszont jó volt, szerintem. :P

2018. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te. Erőltetett és izzadságszagú volt az egész. Teletömve mindenféle agayafúrtnak tűnő dolgokkal. Egyszerűen túl sok és túl zsúfolt volt az egész. Arról nem is beszélve, hogy Sherlock eltűnése óta fokozatosan mekkora hülyét csináltak Watsonból... :(
2018. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!