Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennénk moziba de nem tudjuk...

Mennénk moziba de nem tudjuk mit nézzünk, ötlet?

Figyelt kérdés
Megyünk nemsokára moziba, de mindenki mást akar nézni és nem tudunk megegyezni. Kaliforniai álom, A nagy fal, Egy kutya négy élete, Miért pont ő. Ezek azok amik közül választanánk. Van valaki aki már látta közülük valamelyiket? Leírná, hogy megérné -e megnézni, hogy milyen volt? Vagy valami más ötlet ami most megy a moziban és nagyon jó? (Az Utazók-at már láttuk).

2017. jan. 24. 20:01
 1/5 laci9311 ***** válasza:
Én a Kaliforniai álomra már kétszer is beültem:) Fantasztikus film, bár meglepően tapadztalom hogy sokan nem szerették, de a felsorolt filmek közül gatantálom hogy ez fogja adni a legnagyobb élményt, persze ha nem másztok falra attol hogy egy filmben énekelnek meg táncolnak is. Nálam életem egyik legnagyobb moziélménye volt. A zenéit pedig egyszerűen nem tudom megunni, folyamatosan hallgatom őket. Szóval azt javaslom hogy üljetek be hogy hagyjátok hogy elvarázsoljon:) jaa és nem mellesleg ma 14 oscarra jelölték a filmet, ami eddig csak 2 filmnek jött össze ( Mindent Éváról és Titanic)
2017. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 laci9311 ***** válasza:
A végén a második hogy helyett ést akartam irni:)
2017. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Kaliforniai álom mellett döntenék is, olvastam tegnap az Oscar-jelöléseket és ismerősök szerint nagyon jó. Már az ajánló megfogott, biztos vagyok benne, hogy különleges hangulata van a filmnek.

Köszönöm a részletes választ, már csak meg kell győznöm a többieket is. Ment a zöld kéz. :)

2017. jan. 25. 07:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is a Kaliforniai álmot ajánlom. Én itthon néztem meg kétszer. Először mozis kép+hanggal. Másodjára csak a hang volt mozis. Eldöntöttem, hogy nekem ezt muszáj megnéznem moziban. Így hát ma meg is néztem. És nézném még egy jó párszor más filmek helyett is! Remélem még legalább egyszer eljutok vetítésre. Valami fenomenális ez a film! Nálam örök kedvenc. A zeneéket már azóta hallgatom, mióta először láttam a filmet.


Ez a film nem csak a táncról és éneklésről szól. Érzelmek kavalkádja, egyik pillanatban eufória, a másik pillanatban rám jön a sírás. A rendezés, a zenék, a koreográfiák és a színészi játék mind nagyon egyben van. 2 órás a film, igen hosszú, de én néztem volna még sokkal tovább is.


Szóval, ha ez a film nem érdemel meg egy esélyt, akkor egyik sem.


Én bátran ajánlom.

2017. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te vàlaszodat is, mostmár tényleg nagyon izgat milyen lehet a film. :) Alig várom, hogy lássam.
2017. jan. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!