Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sakura mikor/ miért is szerete...

Sakura mikor/ miért is szeretett bele Sasukéba?

Figyelt kérdés
Már nem is emlékszem, minek a hatására szeretett belé. Neki is szintén volt valamilyen kellemes emléke, mint pl. Hinatának Narutóról?

2017. jan. 24. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kiskorában :) valahol a shipuuden legvége környékén vannak erről fillerek :)
2017. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert Sasuke volt az ügyeletes szépfiú és keménylegény a korosztályában.
2017. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vagyis nincsen semmilyen mély dolgok a háttérben? Csak mert menő volt meg jól nézett ki?


[Ha spoiler nélkül nem válaszolható meg a kérdés, akkor inkább hagyjuk, nem akarom, hogy a poénok le legyenek lőve.. Jelenleg a 228. epizódnál járok.]

2017. jan. 24. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából majdnem minden lány bele volt habarodva. A különbség az, hogy a többség lemondott róla, de Sakura nem. Így végül Sasuke is elkezdett ugyanígy érezni.
2017. jan. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs semmilyen spoiler mert a sima narutoban is megemlítik hogy mikor és miért
2017. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok csak leírtam "Amúgy nincs ebben semmilyen…"
2017. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó; lehet, hogy benne van, de én már tényleg nem emlékszem rá, olyan régen láttam a sima Naruto-t..

2017. jan. 28. 22:37
 8/9 anonim válasza:
40%

Először azért mert ő volt a cépfiú, de miután egy csapatba kerültek, kialakult egy köztük levő kötelék. A Halál erdejés résznél Sakura nem volt többé egy fangirl, nagy ívben szart a külsejére, hanem segíteni akart neki, nem akarta, hogy a szar útra térjen. (De hat tudjuk mi tortent)

A filler epizódokat pedig le kell szarni.(meg az egesz animet tkp)

Manga olvasás. A manga az eredeti. Azt tessek olvasni.

2017. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, a sima Narutoban is van róla egy jelenet, úgy emlékszem, az első chunin vizsga selejtező meccseiben amikor Sakura és Ino harcolnak.
2021. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!