Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vándorsóly...

Mi a véleményetek a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekeiben Emma és Jake szerelméről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik hogy egymásba szeretnek.Előre is köszi a válaszokat

2017. jan. 29. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel a filmes kategóriába tetted, így azt kell mondjam: semmi. Borzalom az egész, Emma nem is Emma.


Ha a könyves kategóriában lenne, azt mondanám, hogy imádtam a trilógiát, de véleményem szerint a szerelmi szál teljesen felesleges, "töltelék" volt az egészben. Végig arra vártam, hogy mikor eszmél rá a lány, hogy Jacob TÉNYLEG nem Abe...

2017. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem baj azért köszi a választ.Am. a könyv nekem is jobban tetszett
2017. jan. 31. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi nem olvastam a könyvet, csak a filmet láttam, abba szerelmes vagyok :D Igazából annyira semmilyen szerintem is ez a szerelmi szál, Olive és Anoch jobbak :D

Az első válaszoló mit értett azon, hogy alig várta, hogy Emma rájöjjön, hogy Jake nem Abe? Őt látta benne, vagy meg volt zavarodva és nem tudta, hogy két külön emberről van szó? :D

2017. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A film elején még tényleg úgy tűnt mintha Abe-et látná újra.Köszi a választ
2017. febr. 27. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem vegig az ment a fejemben hogy ennek a csajnak mindegy hogy Abe vagy Jake

nem volt fura a sracnak hogy a nagypapaja is ezt a pipit fuzogette?

2017. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem tetszett. Azt továbbgondolva, hogy Olive és Anoch... Nos, a könyv olvasása után nem. Nagyon nem. A filmben Emma valóban nem Emma volt,és ez így elég rendesen irritáló. Szerintem Emma és Jake szerelme a könyvbe tökéletesen belepasszol, kiegészíti, és nekem a nélkül lehet, hogy túl ijesztő lett volna, ha az egész csak a harcról szól. A harmadik részben kifejezetten irritált, mikor elolvasták a levelet...
2017. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!