Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak itt emberek akik...

Vannak itt emberek akik szoktak szerkeszteni MEP-eket?

Figyelt kérdés
Milyen programmal szerkesztetek, és mennyi ideje? Tagjai vagytok egy stúdiónak? Ha belinkelnétek a csatornátok/egy videótokat, annak nagyon örülnék :)

2017. febr. 2. 11:57
 1/4 anonim válasza:
100%
Én sony vegas pro 13-al szerkesztek. Igen tagja vagyok egy stúdionak (mlp studio) csak nem igazán teszünk ki oda dolgokat) egy mep part kb. 5-6 óra. Egy amv, vagy bármilyen mv-t hogy ha nagyon azt akarom hogy jó legyen akár egy hét is lehet. Nem tudom mi a kedvenc sorozatod, de én ezt az anime kérdések között találtam. Én is szeretem az animéket de mlp-vel kicsit gyakrabban szerkesztek. A csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCmo4OxwmPL9Aruvk3WExVoA/vid..
2017. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Most nézem hogy a kulcs szavak közé amv-t írtál, remélem nem baj ha csak úgy elküldtem a csatornámat hogy a kulcs szavakat meg se néztem nekem csak néhány amv-m van.
2017. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj, köszi a választ! Megnéztem a csatornádon pár videót, jók lettek :) csak azért írtam amv-t a kulcsszavak közé, hogy többen rátaláljanak a kérdésre :) én leginkább animével/képregénnyel szerkesztek :)
2017. febr. 4. 21:07
 4/4 bobo05 válasza:

Tudom a kérdésem régi, de hátha érdekel még^^

Én CCP-t használok. Elég sok MEP-ben szerepeltem már,sajna stúdiónak nem vagyok tagja. Mostanába nem használom a yt-t inkább instagrammon osztom meg a videóim. De itt a csatim:

https://www.youtube.com/channel/UC8aERfw1B-x9c3gOwvRvf6Q

Ha érdekel insta nevem: zumoxly

2019. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!