Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lassan valentinnap egydül...

Zollot kérdése:

Lassan valentinnap egydül fogom tölteni mert egy szerencsétlen **** vagyok tudtok mondani szomorú szerelmes filmet? Ami mellet szépen berugok és megeszek 1kg csokit

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Azért azok a címkék kicsit erősek :D Figyelj, a valentinnap csak egy nap, nem leszel se több, se kevesebb, ha azon a napon ÉPPEN nincs senkid :) Oké, ha depizni akarsz, egy jó kis Ház a Tónál egy szuper üveg extraminőségi Dankóval maga a mennyország :D De azért öngyilkos ne legyél :) Kitartás :) 19/F
2017. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Utolso dal, osz new yorkban, seta a multba:))
2017. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Én is egyedül fogom tölteni, és még sokan mások is. Emiatt ne érezd magad szerencsétlennek.
2017. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Csokit és bort én is kérek 😘
2017. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Faterommal töltöm.

Ne rúgjatok be, úgy sohasem lesz normális nőtök!

Inkább menjetek el a Fonó Kör ingyenes táncklubjaiba. Na, meg sört ott is lehet fogyasztani. :-)

2017. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A Valentin nap is csak egy nap a sok közül! Igaz, hogy ilyenkor még a csapból is az folyik, hogy mindenki milyen szerelmes, mindenhol szívecskék, versek, eljegyzések és még sok más szerelmes dolog...

DE, az emberek többsége ezen a napon van a legjobban átverve. :D

Sokan kényszerből, magamutogatásból viszik fel annyira ezt a napot, hogy ő mennyi mindent meg tud adni a párjának, és emiatt hűűűű de jó ember... nem pedig azért mert annyira szereti, hogy ezt ki is akarja fejezni. :D


Én az elmúlt éveim alatt egyszer sem voltam még szingli Valentin napon, de inkább lettem volna az, mintsem hogy végig hallgassam a volt párjaim szerelmes trilláit, amiknek a fele sem volt igaz... Sőt... :)


Szóval nem vesztesz semmit! :)

Nem vagy szerencsétlen, csupán szingli. :)


Mindenki megtalálja egyszer a párját a világban, s teljesen mindegy, hogy Valentin nap van, Karácsony, Évforduló, vagy bármi, ugyanúgy kell szeretni egymást. :)

2017. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak én vagyok az egyetlen aki szarik a valentin napra? :D elmegyek edzeni, aztán nyomom a videójátékot, este meg Bl...qurva jó nap lesz már előre látom :D
2017. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

A romantikus filmek szarok, nézd meg a Hachikót, na az baromi sírós.

Ha mindenképpen romantikus film kell akkor a Shreket ajánlom, az mondjuk rohadt vicces.

2017. febr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
73%
Boku no Pico😋
2017. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
3%
Mekkora korlátolt lehetsz.........
2017. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!