Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Connan a detektívben mit...

A Connan a detektívben mit jelentenek az ajtók?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy ez egy régi, sorozat, úgyhogy megpróbálom felfrissíteni az emlékezeteteket. Minden részben, a rész közepe fele, amikor a japán tévében a reklám jött, volt egy pár középkorinak kinéző szárnyas ajtó egy sötét teremben, a két oldalán fáklyákkal. Mindig is kitűnt valahogy a sorozat körítéséből, sosem tudtam rájönni, honnan jöhetnek, mit szimbolizálhatnak. A reklám kezdeténél bezárultak, a végén pedig kinyíltak, és folytatódott a rész. Tudja valaki, hogy mit jelenthettek?

2017. febr. 11. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden részben benne vannak, egyfajta bevezetők. A cím bemutatása előtt kinyílnak, ha jön a japán eredeti reklám, ami kettéosztja a sorozatot, bezárulnak. Amint vége a reklámnak, ismét kinyílnak. Ezek ilyen átvezetők inkább a szünetek között.
2017. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmondtad ugyanazt, amit én, plusz a kérdésem az, hogy miért pont ilyen középkori ajtók? Lehetett volna Mouri nyomozóirodájának az ajtaja is, miért pont ilyenek az ajtók, az a kérdésem.
2017. febr. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!