Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mások is vagy csak én csalódta...

Mások is vagy csak én csalódtam az Agymenőkben?

Figyelt kérdés

Nagyjából a hatodik évadig bírtam, de aztán mikor az egész tudományos humorosság átment ilyen párkapcsolati mizériába, akkor én feladtam. Számomra valahogy úgy tűnt, mintha hűtlen lett volna a saját alapelgondolásához.

Nem mintha a párkapcsolati bonyodalmak nem lennének részei a valóvilágnak is, én ezt elismerem, de az Agymenők messze nem erről szólt kezdetben, egy jó ideje pedig csak erről szól már.

Az Így jártam anyátokkal az elejétől a végéig a párkapcsolati bonyodalmakról szólt mégsem untam, tudtam, hogy ez erről szól és erről is fog szólni.

Howard és Bernadette kapcsolata a leginkább működőképes az összes többi közül. Róluk még el is hiszem, hogy összetartoznak, de az amit Leonard meg Penny művel egymással az maga a fájdalom. Sheldon+Amy viszont már olyan szinten volt fájdalmas, hogy többek között emiatt is hagytam abba az egészet, pedig zseniálisan indult az egész.

Az Agymenők azonban számomra hatalmas csalódás lett.

Más is van így ezzel?



2017. febr. 12. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is így vagyok vele de nem is ez a legnagyobb bajom vele. Az hogy egyszeruen oké hogy vicces meg minden de olyan ellentmondások történnek benne amik jópárszor teljesen ellent mondanak a józan észnek. Mármint történik valami hogy Sheldon xy dolgot nem tűr meg de egy másik részben (vagy még ugyan abba csak sok idővel később) olyan dolgot tesz ami kizárja hogy pl ezt a dolgot utálta. Nem tudom ez mennyire volt érthető , de olyan dolgok vannak benne amik már a régi jó agymenőket teljesen elcs*szik. Már nem is keresek benne semmi hibát a sorozatban mert magától az ember arcába ugrik hogy : "hahóóó ez itt már baromság!!!,,...


Röviden: már nem olyan mint régen. Sajnos...

2017. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, például erre Sheldon tökéletes példa. Olyanokat csinál a mostani részben, ahogy barátoktól hallom, akik még nézik, hogy egyszerűen nincs már ami visszacsábítson a sorozathoz, mert minden szereplő totálisan kifordult önmagából. Sheldont azért szerettük amilyen volt, de én például már nagyon nem szeretem és nem élvezem a színész által nyújtott alakítást, mert rohadtul karakteridegen.

Mindenki azért szerette, mert eléggé őrült tudós fajta volt, enyhén pszichopata, érzéketlen robot, aki nem értette a világ dolgait, aki a legalapvetőbb dolgokra is rácsodálkozott. Hát ehhez képest, amit mostani részekben leművel, azzal konkrétan kiherélték a karaktert.

2017. febr. 12. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Én próbáltam nézni pár részt, de egyszer sem nevettem rajta, szóval végülis nem volt esélyem csalódni :D
2017. febr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy a legtöbb sorozat aminek több mint 3 évada van általában CSAK azért folytatódik, mert elég népszerű. Erre mondják azt, hogy túl lett nyújtva. A sorozat világ átka, hogy a profit hozásának szemelőtt tartása sokkal jobban kijön itt, mint egy filmnél. Egy film az mndjuk fixen másfél óra, egy egység, az az, ami. De egy sorozatot konzisztensen fenn kell tartani, ha nem hoz elég pénzt, akkor hiába jó, kaszálják, ha elég népszerű, akkor meg elhúzzák amíg lehet, ennyi. Ehhez jobb, ha hozzászoktok.
2017. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek, baromi lapos lett az egész. Én még követem, reménykedem, hátha magához tér a sorozat.


SPOILER


Ha már kiélezték a dolgokat a párkapcsolatra, családra, röhejes, hogy Bernadette szülése konkrétan pár perc volt, semmi vicces, vagy megindító jelenet, lezavarták, aztán kész. A babát azóta se láttuk, és semmi, de semmi nem történik körülöttük. Ahogy Raj, Leonard, vagy Penny körül sem... Ülnek a langyos iszapban, a sztori meg baromi uncsi :(

2017. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
az első 3 évadra én azt mondom király, ami utána van az szóra sem érdemes, kevés sorozat van(most a 20perces vigjátékokra gondolok) amik tartják a szinvonalat, a Felhőtlen Philadelphia és a Már megint Malcolm az a kettő ami ugyanolyan jó volt végig, a Philadelphia talán egyre csak jobb és jobb :)
2017. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

vannak ilyen sorozatok amik ki tudja miért elveszítik a fonalat.

pl a dexter utolsó évadát nem tudom hogyan gondolták a készítők.

2017. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem az egész akkor kezdett kisiklani, mikor Leonard meg Penny már sokadszorra összejött meg szakított. Illetve nem is pontosan ez volt a baj, hanem az, hogy az írók valamiért szinte kötelezőnek érezték összehozni két olyan karaktert, akik között ég és a föld a különbség. A szexen kívül nem tartja őket össze semmi, Leonard egyértelműen csak ezért van Pennyvel, Penny pedig azért, mert akadt jobb. Annyira semmit mondó, annyira erőltetett :S

Pedig az első pár évad tényleg nagyon jó volt. Csak aztán jött ez a párkapcsolati szappanopera szerű szál mindegyik srác életében és kész, onnantól kezdve kb nem szól semmiről sem a sorozat. Amy már a puszta jelenlétével idegesít, Penny és Leonard kapcsolata, Sheldon "pálfordulása", ezek sajna mind elvették a sorozat élvezhetőségét.

2017. febr. 19. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Uhh, Howard es Bernadette kapcsolata siralmas, B uralkodik H-n, H meghunyaszkodik B elott, brrrr. Pennyek egy fokkal jobbak, de P folyton erezteti L-del, hogy P jobb nala, brrrr. De Shamy a kedvenceeeem :) Ket kattant valami fura kapcsolatban, szerintem imadnivaloak ❤
2017. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!