Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok bosszurol szolo animet?

Dead626 kérdése:

Tudtok bosszurol szolo animet?

Figyelt kérdés

Nem olyanra ertem hogy mint mikot odairjak a leirasban h bosszurol szol hogy "megbosszulom a szuleimet de nem olok meg soha senkit" ezt utalom a legjobban mikor arrol pofazik hogy o majd bosszutall meg mindenkinek erosebb lessz de megegy katicara se mer ralepni -nehogy rossz peldat mutassanak a galamblelku nezoknek- ezt utalom mondjtok olyan animet nekem legyszives ami bosszurol szol nincsenek benne visitozo kislanyok es.... A LANYOK NEM VERIK MEG RENDSZERESEN A FIUT...

ezt nagyon utalom mikor a fiu mar sir hogy haggyak beken mert ha rgy lany m4gcsokolja akkor inkabb elrohan vagy sirvafakad es meg megvetik utana hogy perverz kejenc allat... ha ez bennevan akkor inkabb ne is mond legyszives valami normalisat szeretnek egy olyan amimet ami bodszurol szol van benne gyilkolas es nem egy papucs a foszereplo.

Koszonom.



2017. febr. 15. 12:30
 1/9 anonim válasza:
Hát én ajánlanám a Naruto shippuden című animét bár ugye ott nem a főszereplő áll bosszút (vagy is inkább próbálkozik). Van benne halál sok harc (persze vannak benne uncsi részek de hol nincs?!) De szerintem hogy megértsd ahoz meg kell nézned a sima narutot is. Szerintem nagyon jó anime remélem hogy te nem olyannak éled majd meg hogy ha megnézed mint amit leírtál hogy ne ilyen legyen.
2017. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A narutot mar lattam a simat is es a shippudden t most nezem es az erkezo borutot is nezni fogom nincs esetleg valami mas?
2017. febr. 15. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Zetsuen no Tempest ez az anime 70% ban a bosszúra épül.
2017. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kuroshitsuji :)
2017. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Spoiler:Ebben eléggé érzéketlen a srác nem érdekli kin kell eltaposnia akkor is el akarja érni a célját:bosszút állni a szüleiért és azért amiért őt magát bemocskolták. Nekem nagy kedvencem :)
2017. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Code Geass - van benne fanservice is, illetve mecha, de szerintem illik a leírásodnak

91 Days - azt mondják, a maffiafilmek minden kliséjét kijátszotta, de mivel én nem szoktam ilyeneket nézni, nekem nem tűnt fel. Talán ez az egyik legkevésbé japán anime, a nyelvet meg a rajzolási stílust leszámítva semmilyen tipikusan japán dolog nincs benne, és a leírásodnak is megfelel.

Esetleg még a Katanagatari, de készülj fel, hogy iszonyatosan sokat beszélnek benne.

2017. febr. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Owari no Seraph

Zankyou no Terror

2017. febr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91 days
2017. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kill la Kill eléggé bosszús és egy nagyon jó anime,humorral,egyedi de élvezhető grafikával,ecchi

Ansatsu Kyoushitsu 2 season (Assasination Classroom) Nem teljesen bosszú kategória de hasonlól, a grafikája megszokható, szerethető karakterekkel, eléggé furcsa humorral és látványos, de elgondolkodtató

Higurashi 2 season (uff, nagyon durva és morbid anime ha szereted az ilyen nagyon durva dolgokat akkor jó)

Eléggé bonyolult anime én is csak a 10+ epizód környékén értettem meg többnyire hogy mi is történik, van benne valamennyi humor, és nagyon izgalmas, a grafikája nem mostani és nem is túl valódi de egyértelműen nagyon jó anime bár már a végén alig bírtam.

Ajin 2 seasonös anime, én nagyon imádtam a végére, elején furcsa volt de megszoktam a 3D s grafikát ami egyébként nagyon látványos is tud lenni, angol subbal tudod megnézni csak de felejthetlenül akció dús.

Ao no Exorcist most jön ki a 2. seasonje sok idő után, ez sem olyan hogy 70% bosszú de van benne, nagyon élvezhető kis anime jó kis fantasy és varázslatokkal teli.

Gondolom ez hirtelen bőven elég, remélem segíthettem

2017. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!