Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul Manga?

Tokyo Ghoul Manga?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja hogy befejeztem az animét és nem hagy nyugodni a vége. Elhatároztam hogy a folytatást elolvasom mangába. Tehát az a vége hogy Kaneki oda sétál a rendőrökhöz Hide-vel a karjaiban. Touka kinyit egy kávézót és puff vége :D Honnan folytassam mangában?(úgy tudom az anime mangahű) 17/L

2017. febr. 15. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mangát érdemes a legelejétől olvasni,mert sokat kihagytak még az első évadból is, max az átfedéseket átpörgeted és nem olvasod el csak a plusz chaptert olvasod el ahol van.


De ha el akarod olvasni akkor érdemes olyan 50. chaptertől olvasni, mivel a 2. évad nem a manga alapján lett elkészítve csak átfedések vannak (pl. Kaneki nem ölte meg Yamorit, Ayatos harc nem úgy ért véget, Kaneki nem csatlakozott az Aogirihez hanem saját bandát hozott létre stb...) épp ezért 2. évadot úgy ahogy van törölni lehetne (nem véletlen, hogy nem kapta meg a hivatalos "2. évad" nevet se csak azt, hogy "Root A").


Manga egyébként még most is fut, minden szombaton jön az új fejezet.

2017. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen! Akkor el olvasom az egészet :D
2017. febr. 16. 06:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
U.I. Hide se halt meg a mangában, legalábbis elvileg még életben van.
2017. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!