Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Family...

Mi a véleményetek a Family Guy c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Én speciál imádom(pedig lány vagyok),de sokan magukra veszik a poénokat,gusztustalannak tartják a sorozat humor világát és az antifeminista/rasszista beszólásokat.Pedig szerintem pont ettől különleges,hogy nem tartják magukban a véleményüket,és mindenkiben találnak hibát(komolyan,egy kívül-belül tökéletes szereplőt nem tudok mondani).Szerintetek?

2017. febr. 19. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem lenne több, mint tíz évada, ha nem szeretnék csomóan.
2017. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ízlések és pofonok. Nekem nem jön be a Family Guy random humora, erőltetettnek tartom.
2017. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%

Olyan mint ha egy retardált ember csinálta volna..

Akinek semmi érzéke a hummorhoz a legtöbb jelenet még csak nem is vicces..

Kb 10.éves kóromban én is azon a szinten voltam mit amilyenen a sorozat szerzője.-.

2017. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó sorozat volt, imádtam, de a 10. évadtól egyre rosszabb lett, már nem jó szerintem.
2017. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Én igazából szinte az összes híresebb ilyen tipusu sorozatott végignéztem de a Family Guyt inkább a 7. évad után abba hagytam...
2017. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

3-as, ha tudnád, hogy ki a sorozat kitalálója, nem ezt mondanád :D Az az ember egy szinte "tökéletes" ember, jó író, jó rendező, nagyon jól énekel, és még jól is néz ki.


Amúgy nekem nagyon tetszik a sorozat, bár már a 10. évadtól tényleg egyre gyengébb.

2017. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
nem rossz sorozat, de túlértékelt
2017. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, én is lány vagyok, és én is imádom. :)
2017. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Imádom! Az egyik (ha nem a) legjobb és leghumorosabb rajzfilmsorozat. 21 F
2017. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Az a véleményem róla, hogy egy unalmas, rasszista, szexista és túlértékelt føshalmaz. Régebben néztem, de aztán rájöttem, hogy borzalmasan rossz. Ráadásul csak egy ócska Simpsons kopi (amit szintén utálok, csak úgy mellékesen).

Ha jó felnőtteknek szóló rajzfilmsorit akartok, a következőket tudom ajánlani:

Rick and Morty, South Park, Metalocalypse, Aqua Teen Hunger Force, Drawn Together, Futurama.

Viszont a két fent említett "műsort" nem ajánlom, a Brickleberry-vel, a 12 oz. Mouse-zal, a Mr Pickles-szel, valamint a The Nutshack-kel egyaránt. Ezek a felnőtt rajzfilmek szégyenei az én szememben.



Ez csak az én véleményem, kérlek, tartsátok tiszteletben, mert én is tiszteletben tartom a ti véleményeteket. Trollokat nem kérek. Köszönöm.

2017. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!