Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Maze Runner-bol ki a...

A The Maze Runner-bol ki a kedvenc fiuszereplotok?

Figyelt kérdés

#film #Az Útvesztő #kedvenc szerepl
2017. febr. 21. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

nehéz kérdés mert senki nem volt benne szimpatikus.

inkább úgy fogalmaznék,hogy a japán gyerek volt a legkevésbé ellenszenves.

2017. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki? :D Na jó, nem. Newt. Ő forever favourite. De Thomas-t s imádom. Minhoval úgy vagyok hogy nem kedvenc, de bírom a stílusát. Illetve még vannak kedvenceim a lányok közül, de nem az a kérdés. :D
2017. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És Gally?? 😃😃 Nem?Senki? 😂😃😃😃😁😃
2017. febr. 23. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nehéz mit mondani, mert Thomason kívül nem tudjuk, hogy mit miért tesznek, mi motiválja őket (és Thomas nekem egy kicsit beképzeltnek tűnik). Minho és Newt tisztelhető a felelősségteljes higgadtságukért, de a többiekről szinte semmit nem tudunk (esetleg Chuckról alakulhat ki még valami vélemény, de az nálam nem feltétlenül pozitív).
2017. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

felelősségteljes higgadtság?

ha jól emlékszem minho az első pók támadásnál simán otthagyta a főszereplő srácot.

2017. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első: Minho nem japán hanem koreai....


Én nagyon bírtam Newt-ot a filmben is és a könyvben is, bár a filmben hiányoltam a "beszédstílusát". + a filmben az egyik kedvenc színészem játsza. :3

Minho volt a második kedvencem, nagyon tetszett a stílusa a filmben is meg a könyvben is.

Gallyt csak a harmadik könyvben bírtam

Thomast szeretem, de néha idegesítő, hogy mindent ő csinál

2017. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Mindig is Newt volt az. Igazából alapból szimpi volt és ez a szimpátia csak növekedett. Chuckot és Gally-t is szeretem, és Minhoval meg Thomassal is elvagyok, de akkor is Newt a szívem csücske. :3
2018. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Thomas :D de igazából egyikkel sincs bajom, Newt is szimpatikus


Teresát kevésbé bírom...

2018. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abszolút Newt❤️
2020. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!