Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A végzet ereklyéi valaki...

A végzet ereklyéi valaki segítene?

Figyelt kérdés

Írjátok le nekem hogy ti milyennek látjátok a könyvekben Jace és Alec kapcsolatát bármit írhattok én azt meg köszönőm továbbá ők még a 6-ik könyvben is legjobb barátok lesznek

Aki a sorozatot nézni az első kérdésre tőle is jöhet válasz



2017. febr. 23. 06:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Elég fonots lenne ez alapjan akarom majd el dönteni hogy elolvasom e mert negatív és pozítiv véleményt is halottam róla ezért gondoltam hogy ebben a témában is érdekelne a vélemény ☺☺

Előre is köszi

2017. febr. 23. 14:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem az ő kapcsolatuk annyira nem hangsúlyos. Bíznak egymásban feltétel nélkül, szeretik egymást (igen, a könyv elején bonyolult ez egy kicsit), fontosak egymásnak. De nem tudom olvastad -e a másik sorozatot, a Pokoli szerkezeteket, abban is van egy parabatai páros, Will és James. Na az ő kapcsolatuk szerintem sokkal szorosabb, nekem legalábbis valamiért így tűnik.

Na de feltételezem legjobb barátok fognak maradni végig (bár az 5. könyvnél tartok csak), eddig még azok és kétlem, hogy bármitől is tönkre menne a kapcsolatuk.

2017. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 violetpurpleplum válasza:
ugye alec érzései bonyolultak jace-szel kapcsolatban, de jön magnus és minden helyre jön. fun fact, jace tud alec érzelmeiről
2017. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!