Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek érdemes most...

Szerintetek érdemes most elkezdenem a Haikyuu-t?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert sok része van de naponta kb én csak 2 részt fogok megnézni és talán hamar megunnam és nem folytatnám

2017. febr. 23. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el, és ha megunod, akkor nem folytatod. Nem értem, miért kell ebből problémát csinálni. Nem kötelező mindent végignézni. Egyenesen baromság olyanra vesztegetni az időd, ami nem tetszik, megtudni viszont csak akkor tudod, hogy tetszeni fog-e, ha esélyt adsz neki.
2017. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező végignézni. Szerintem adj esélyt az első 5 résznek, ha nem tetszik akkor abbahagyod. Amúgy jó kis anime, érdemes belekezdeni.
2017. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi és tudjátok mit nagyon is igazatok most azonnal na jóinkább holnap elkezdem.És még egyszer köszi szépen 
2017. febr. 24. 21:41
 4/7 anonim válasza:
100%
Mindenképpen érdemes az utóbbi évek második legjobb sport animéje és egyáltalán nem hosszú. Kuroko no Basket is fantasztikus.
2017. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább mondanám megosztott negyedik vagy ötödik legjobbnak az utóbbi 4 évből.
2017. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem unod meg. Egyik legjobb sport anime
2017. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
érdemes, én most néztem meg, de a második kedvenc animém lett, egyszerűen fantasztikus alkotás
2017. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!