Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan lehet letölteni ingyene...

Honnan lehet letölteni ingyenesen filmeket, amit utána ki tudok írni dvd-re?

Figyelt kérdés
És semmi ilyen torrent stb. nem kell hozzá,csak simán beírom az adott honlap keresőjébe a címet,és már tölti is.Linkek kellenének!Illetve honlap címek
2008. okt. 11. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
www.cold.hu-nagyon egyszerű bár kissé lassú...de megéri..-)
2008. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj olyan béna vagyok :S :(

Nem írnád le h h kell használni? :S

2008. okt. 11. 12:37
 3/6 anonim válasza:
100%

Beírod google-be a keresett film címét és melléírod, hogy:

"rapidshare" vagy "data.hu" vagy "mp3portal.hu" stb. Pl. Fight Club rapidshare/data.hu/mp3portal.hu

2008. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok.:

belépsz az oldalra,beírod a film címét..jobbra megjelenik a film leírása,+zöld nyíl letöltés felirattal.arra rákattintasz.megjelenik egy csomó fájl(általában rar.formátumban./ itt szokott lenni a fájlok alatt egy 'hogyan tudok letölteni' felirat-itt is elolvashatod a letöltés módját)

szóval a fájlokat egyenként beírod a címsorba,v.rapidshare,v.data.net oldalról lehet tölteni...miután mindet letöltötted, winrar progival kibontod a fájlokat.(ingyenes progi)

hosszúnak tűnik,de nem vészes!ja és kérni fog egy kódot mikor ki akarod csomagolni a fájlokat.ezt a kódot a letöltendő fájlok alatt találod(jelszó,v.pass.felirattal)


nyugodtan írj ha valahol elakadsz,de én egy műszaki 0 vagyok és nekem is sikerült:-)hajrá!!

2008. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs data.hu-t,nem data.net-et akartam írni,de végülis lényegtelen:-)
2008. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. okt. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!