Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Középiskolás anime?

Középiskolás anime?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan animéket, amik középiskolások, nem gyilkolászósak, és ha csak egy picit is, de hasonlítanak a "ReLife" című animére?

#anime #ReLIFE #Középiskolásanime
2017. febr. 25. 19:57
 1/7 anonim válasza:
Még nem néztem a ReLife-t, de ahogy leirtad abból például a Toradora vagy a Chuunibyou demo koi ga shintai amit tudok ajánlani.
2017. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ReLifenak nem tudom mennyire nézted a mangáját... de eléggé sablonos középsulis sorozat :D

Mindenesetre a Hyouka szerintem tetszeni fog.

2017. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hyoukat én is ajánlom.Az nagyon jó,bár az eleje lassan indul be,de a 3-4 résztől már nagyon jól felpezsdül.Amit még ajánlok:Sakurasou no pet na kanojo,Orange,Toradora,Tonari no kaibutsu-kun,Saekano,Nisekoi.
2017. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Középiskolások, nem gyilkolósak és van benne valami természetfeletti képessége a diákoknak / simán fantasy elemekkel:

~ Kokoro Connect (testcsere, időutazás)

~ Orange (párhuzamos világok)


+

~ Boku Dake Ga Inai Machi (általános iskolás, de megéri megnézni a történetvezetésért; szintén időutazás)

2017. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát nem tudom mennyire...de

-Kamimasta Hajimemashita (pici szomorúság de nagyon ajánlom örök kedvenc!)

-Ookami shoujo to ouji

-Itazura Na kiss

-Kimi ni todoke

-Tonari no kaibutsu-kun

-Kamigami no asobi

-(egy kicsit) Nana

-Inu x boku ss

-Sukitte ii na yo

-Vampire Night (csak egy pici öldöklés annyira nem is tartozik ide de mindenképp ajánlom!<3)

-Bokura ga ita

Remélem tudtam segíteni!:)

2017. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki :)
2017. febr. 27. 16:32
 7/7 AnimeFAngirl25 ***** válasza:
Kaichou wa maid sama
2017. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!