Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sasuke sokkal erősebb mint...

Ptlg225 kérdése:

Sasuke sokkal erősebb mint Naruto?

Figyelt kérdés

A lényeg nem néztem végig a Narutot sem a Shipundent, csak pár részt láttam belőlük és kb értem az egészet.

De akkor Sasuke nem sokkal erősebb mint Naruto?

Mert Naruto mindig a kyuubi 9 farkú rókadémon erejét használja nem csak a sajátját és mégis csak döntetlenre zárult minden küzdelmük, miután elverték egymást Sasukéval.



2017. febr. 26. 10:56
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem lehet eldönteni minden harcuk döntetlen lett..Nem hiszem hogy sasuke erősebb lenne narutonàl..
2017. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Naruto nagyon sokáig nem tudta kontrollálni teljesen a Kyuubi erejét, csak a Shippuuden végére a háborúban, míg Sasuke mivel Uchiha van Sharinganja, ami sokat nyom a latba, plusz Sasuke később Orochimarutól is megkapta az Átokpecsét erejét.


Spoiler lehet azoknak, akik nem látták/olvasták végig, de a végén hiába döntetlen lett a Naruto vs Sasuke harc, ettől még tisztán látni, hogy Naruto erősebb volt.

Miért? Azért, mert ha a háborúban meglévő erejüket nézzük és hogy mit tettek, akkor:


Naruto a Kyuubi erejével a háborúban:

-áttörte a védésére létrehozott burkot

-összecsapott a Raikagével

-neki köszönhetően sikerült legyőzni a teljes Fehér Zetsu sereget

-harcolt az Edo Tensei Itachi, Nagato, Mizukage, Tsuchikage és Kimimaro ellen

-legyőzte az Edo Tensei Raikagét, aki anno méltó ellenfele volt a 8farkúnak

-harcolt Obito+az előző jinchurikik+a bijuuk ellen

-harcolt Obito+Edo Tensei Madara+a 10farkú ellen

-legyőzte Sasukével és a többiekkel a jichuriki Obitót

-majd harcolt a jinchuriki Madara ellen, aki könnyedén végzett vele


Ezzel szemben Sasuke miután megkapta Itachi szemeit:

-megölt kb. 4 Fehér Zetsut

-asszisztál az Itachi vs Kabuto harcban

-legyőzte Narutóval és a többiekkel jichuriki Obitót

-harcolt a jinchuriki Madarával, aki könnyedén legyőzte őt


Tisztán látni, hogy mindkettejük sorsa ugyanaz lett, de míg Naruto folyamatosan megállás nélkül harcolt, addig Sasuke bóklászott össze-vissza.


Majd ugyebár megkapták Rikudo képességeit, legyőzték Kaguyát, és megküzdöttek egymással. Ahol annak köszönhetően, hogy Sasuke új szemet kapott Rikudótól, képes volt elfogni a bijuukat és felhasználni az erejüket Naruto ellen, illetve elszívni Naruto chakráját is, de még így sem tudott győzni...

2017. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Az első vagyok..

Igazàból az alkotó arra akarta felhìvni a figyelmet hogy aki rosszabb előfeltételekkel indul az is felérhet a csúcsra ha hisz magàban és van egy célja amiért mindent megtenne de az úton nem veszìti el önmagàt és nem màsok túlszàrnyalàsàért harcol..Ennek értelmében a következő harcot naruto nyerte volna.

2017. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem Naruto sokkal erősebb, mert hát Saruke egy fél szemet kapott az öregtől (tudja a halál már mi a neve a szemének) Mellesleg Naruto jobban világít, mint Sasuke. A sötétben is olyan, mint egy elemlámpa. :DD Naruto nem csak Kyuubi erejét használja, hanem a többi nyolcét is. Csakrából is több van neki azért tud annyi klónt csinálni magából. Mikor elverték egymást Sasukéval Naruto nem akarta megölni, hanem meggyőzni az idiótát, máskülönben leverte volna.
2017. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem ez elég erős túlzás. Naruto is a halálán volt, szóval nem mondanám, hogy túlságosan visszafogta magát.
2017. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#5 Ugyan már. Nem akarta megölni nem volt meg benne az a gyilkos ösztön vagy micsoda. Nem is használta a teljes erejét. Utólag, hogy lesérültek elvesztettek egy-két testrészt (ha jól emlékszem) igazán nem számít. :D Nem volt azért olyan nagy harc csak a játszottak egy kicsit a CGI-vel az animéban. Nekik lehet egyszer gyereknap. Mellesleg a legfontosabb, hogy Sasuke a legidegesítőbb karakter az egész anime történelembe!
2017. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Delatornak igaza van abban, hogy egy kicsit hasonló volt az a Sasuke vs Naruto harc a Sasuke vs Itachi harchoz. Itachi is köbö az ereje 10%-át használta csak, plusz beteg volt, tehát csak a betegsége miatt veszített és mert hagyta magát, meg ugye nem akarta bántani.


Viszont szerintem egyenlő erősek akkoris. Mármint Sasuke és Naruto. Sasuke így, hogy van egy Rinneganja, meg már felnőtt és értelmesebb, tud gondolkozni és megfontoltan harcolni, így egy erős karakter.

2017. márc. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ja de ott még különbség volt,hogy a Rinnegan ott maradt Sasukénél ,de a Rikudou féle chakra nem.

Kérdező : lehet naruto használta a kurama erejét,de mennyit?1 cseppet...Neki nem volt ott Sharingan...

Igen ő kapta a 9 farkút,ugyan az mint sharingannal "születni".

A végső küzdelemben Rinnegan nélkül mit tesz Sasuke "Jó oké vicceltem nem kell begurulni"

2017. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Narutonak is megmaradt ha jol emlékszem Rikkudo ereje

+annyit fűznèk hozzá hogy Naruto mikor Sasuke ellen harcolt nem teljes erejéböl küzdött főleg h Sasuke használta az Ő+a 9dèmon erejèt.Ha teljes erejéböl harcolt volna 1perc alatt lezúzza Sasuket. (9Bijuu+kb 2-3xannyi az alap chakra-ja mint Sasukenek)

2017. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.


Tudom, hogy sokaknak állandóan az jön le, hogy "egyenlőek", de amúgy sokak azt nem veszik figyelembe, hogy Sasuke a SAJÁT erejét használta minden alakommal. Naruto meg a Róka erejét.


Annó ha Sasuke is kapna egy bijuu power-up ot akkor Narutot simán elverné.

2017. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!