Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek az animációs filmnek...

Mi ennek az animációs filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Röviden a történet valami olyasmi volt, hogy az emberek kiírtották a növényeket, ezért egy bizonyos területen kell élniük, de egyszer egy (valaki, pontosan nem emlékszem, hogy miért, de kimegy a fal mögé) és ott talál egy elég ócska házat, benne egy szőrös narancs színű beszélő élőlény akármit. Tőle megtudja, hogy régen sok fa volt csak kivágták őket, és később azt is megtudja (legalábbis így emlékszem), hogy ez valaki(k)nek jó üzleti fogás.


Ennyire emlékszem a történetbő. Remélem, hogy valaki ezek alapján letudja írni a film (rajzfilm) címét (bár tudom, hogy eléggé pontatlan a történet, de már régebben láttam).


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 5. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lorax
2017. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Lorax lesz az, amit keresel. :D
2017. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a filmet kerestem!
2017. márc. 6. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!