Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Saul Fiáról?...

Mi a véleményed a Saul Fiáról? Miután láttad milyen érzéseid voltak?

Figyelt kérdés
Zsidózás nélkül pls, ez nem az az oldal.

2017. márc. 7. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tavaly láttam még moziban, és szerintem nagyon jó film. Sokan azért nem nézték meg, vagy azért nem tetszett nekik, mert hogy a témája már szerintük lerágott csont és 1000 másik ilyen film van. De szerintem meg ez a téma még mindig aktuális és úgy néz ki lesz is egy ideig.

A film maga meg borzalmasan jó lett. A kameraállás, hogy nagyjából az egész film alatt csak Saul arcát lehet látni közelin, nagyon nagy hatást adott. Arról pedig, hogy mi történhet a háttérben, csak a hangokból/zajokból jöhetsz rá, ami egy eléggé nyomasztó, szinte már idegesítő hangulatot varázsol.

A történet szintén jó. A film nagy része a munka/haláltáborban játszódik, de annak szinte az összes helyiségébe eljutunk és így egy egész részletes képet kaphatunk arról, hogy milyen borzalmak zajlódhattak le ezeken a helyeken. A cselekményt most nem szeretném leírni, de abban is szerintem különleges, mert a film semmit nem mond ki egyértelműen, emiatt sok-sok gondolatot és kérdést vet fel.

Összességében úgy gondolom egy nagyon jól kidolgozott és megtervezett filmről van szó, amit egyáltalán nem bánom, hogy megnéztem. Nagyon sokat gondolkoztam utána rajta, és szerencsére volt kikkel megbeszélnem. Persze lenne még miről írni, de ez már így is sok lett. :)

2017. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!