Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó sitcomokat,...

Tudnátok jó sitcomokat, sorozatokat ajánlani ezek alapján?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, ne csak a címét írjátok le, hanem azt is, hogy miről szól. Vígjáték is lehet, de szeretem az ilyen misztikus típusúakat is. Eddig ezeket néztem: Agymenők, Így Jártam Anyátokkal, Hazug csajok társasága, Internátus, A bárka, Lucifer, Dokik NCIS (azt hiszem ez még mindig megy, de már nem olyan, mint régen, és beluntam :/). Köszi előre is ^^

2017. márc. 25. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Shadowhunters: a 18 éves Clary Fray életéről fog szólni, aki születésnapján rájön, hogy igazából nem az, akinek hiszi magát, hanem az árnyvadászok leszármazottja, az angyal–ember-hibrideké, akik démonokat ölnek. Amikor édesanyját, Joycelynt elrabolják, Clary belecsöppen a démonvadászat világába a rejtélyes árnyvadásszal, Jace-szel és a legjobb barátjával, Simonnel.

Nagyon jó sorozat, úgymond "misztikus" is, szerelmi szál is akad benne bőven.


the 100: sci- fi és dráma leginkább. nem tudom szereted- e az ilyeneket, de a KEDVENC sorozatom, semmi nem ér fel hozzá, úgyhogy muszáj volt megemlítenem.

az első évad: Az emberiség immáron 97 éve él az űrben, mert a Föld lakhatatlanná vált egy nukleáris okok miatt. Azonban a tartalékok fogyni kezdenek, s ha így folytatják hat hónap múlva az Ark (űrállomás) is lakhatatlan lesz. Így száz fiatalkorú bűnözőt leküldenek a Földre. Az első évad leginkább az ő életükről szól. A további évadokban persze bonyolódnak a szálak. Romantika is bőven akad benne.Eddig három teljes évada van, a negyediknek a közepénél tartunk. Hetente jönnek az új részekkel, nem kell rá sokat várni (bár nekem ez is örökkévalóságnak tűnik). A színészek imádnivalóak, a történet fordulatos, tanulságos. Engem rengeteg dologra tanított meg, akár milyen nyálas is ez így. Néha egy kis brutalitást tartalmaz, de nem vészes. (szerintem) én IMÁDOM.


Pretty little liars( Hazug csajok társasága): tudom, hogy nézed, ehhez csak annyit, hogy áprilisban jönnek az új részek. IMÁDOM ezt is.


amúgy azt megmondhatnád, hogy fiú/lány vagy-e, meg hogy milyen korosztály. úgy lehet könnyebb lenne.

14/L

2017. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gauldoth ***** válasza:

Démonírtók:


Arról szól, hogy egy srác a 18. szülinapján tudja meg, hogy a szülei még a születése előtt eladták a lelkét az ördögnek (nem hitték, hogy lesz gyerekük), így a srácnak az ördögnek kell dolgoznia. A feladata pedig, hogy visszajuttassa a pokolba az onnan kiszökött démonokat. Eben segít két barátja. Vicces és szellemes, jó karakterekkel, és a ritka sorozatok egyike ami nem CSAK poénkodni akar vígjáték léte ellenére.


Amúgy a Dokik a legjobb :)

2017. márc. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :9 Amúgy 13/F
2017. márc. 26. 19:34
 4/5 A kérdező kommentje:
És igen, néztem Pretty Little Liars-t 13 éves fiú létemre *elgondolkozik az életén* :D :D
2017. márc. 26. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha jó a sorozat. tuti nézik fiúk is :D
2017. márc. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!