Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars! Ti mit gondoltok...

Star Wars! Ti mit gondoltok arról a teóriáról, hogy Snoke igazából Darth Vader/Darth Sidious/Darth Plagueis? Azaz valójában mindegyik Darth Plaguesis.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Mqk8-EQLOMI&t=424s


Röviden annyi, hogy Darth Sidious amikor álmában megölte mesterét, Plaguesis "szelleme átköltözött" Sidious testébe, és gyakorlatilag ők alkották meg Anakin Skywalkert a midi-chlorianok segítségével, hogy majd egy még erősebb testbe költözhessenek. Erre is utalhat, hogy Snoke teste az Ébredő Erőben mintha meg lett volna égetve, pl hiányzik a füle is.


2017. márc. 25. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

azt gondolom,hogy elég sok kérdés született már erről annak ellenére,hogy az új sorozat eléggé érdektelen lett.

mondjuk ki egy sza-r film.


szerintem sokkal érdekesebb kérdés,hogy milyen mellékszálakról készülnek majd filmek és hogy mikor nyúlnak vére hozzá az old republichoz.

2017. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem baromsag.

Snoke sztem Snoke semmi Jar Jar, vagy Maul vagy Ezra, vagy vmi idiota fanatikus agymenese, csupan egy uj karakter. Valoszinu h Sidious egyik eltitkol segitoje mint Jerec a Dark Forces cimu jatekbol.

2017. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!