Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A gotham című sorozatban csak...

A gotham című sorozatban csak én szerintem Theo Galavan Ra's Al Ghul álnéven?

Figyelt kérdés
Jeromet meg Joker fogja követni vagyis a nyomdokaiba lépni ? Mivel az öreg azt mondta neki ver és halál lesz a nyomdokaiban szóval gondolom bár a ra's al ghul-os dolog jobban érdekel.

2017. márc. 28. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Theo-nak már így is megvolt a maga szerepe, nem ő Ra's. Plusz ott van a húga, Tabitha. Ra's-nak legjobb tudomásom szerint nincs tesvére, mellesleg is a Dumas család történelmét elég jól elmagyarázták, hogy a teóriád megdőljön.

Mellesleg ezt a karakter Alexander Sidding fogja alakítani.


A Jerome-os elméletnek viszont van értelme.

Egyrészt Jerome egy picit idős, habár ki tudja?, Bruce-hoz képest, plusz "elég" őrült. Túl hamar következett be, ennek ellenére imádom.

Szerintem az a kis fiú lesz a későbbi Joker, aki felhúzza a Vörös Sisakos banda maszkját. Hiszen az egyik eredettörténetében ő is azt a sisakot hordja, amikor megtörténik vele a baleset.

Jerome bizonyosan példaképe volt.

2017. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod egyébként nekem tetszene ha a sorozatot 2018 ig a the Batman filmig húznák és úgy lenne vége hogy Bruce felveszi a ruhát vagy sisakot vagy ilyesmi mert kezdetleges sztori lesz a The Batman is ezt onnan veszem hogy deathstroke benne lesz. Várom már azt is :D
2017. márc. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!